Na wakacje z Biletem Turysty

Od kilkunastu dni w kasach kolejowych można kupować tzw. Bilet Turysty. To oferta skierowana do pasażerów Kolei Mazowieckich.
honorowanie-biletow-golabki-ozarow
Fot. mazowieckie.com.pl. Bilet Turysty kosztuje 67 zł.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich (KM) przez trzy dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, z wyjątkiem pociągu Słoneczny, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Bilet Turysty posiada 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Do biletu wydawany jest karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni ważności biletu. Jego cena jest zryczałtowana, niezależna od odległości taryfowej i wynosi 67 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg. Bilet Turysty zakupiony po 22 sierpnia jest ważny do 1 września 2019 r.

Bilet Turysty dostępny jest w kasach biletowych i biletomatach. Można go też nabyć w przedsprzedaży do 7 dni przed planowanym terminem wyjazdu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest