Wstrząsające ustalenia śledczych. W samochodzie ojca znaleziono ślady krwi Dawida

Na razie zakończyły się terenowe poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Teraz śledczy skupiają się na analizie materiałów, które udało im się zebrać.
dawid-zukowski
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim. Ślady zebrane z auta będą teraz poddane szczegółowej analizie laboratoryjnej.

Mija piąty dzień od chwili zaginięcia pięcioletniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Do tej pory policja, żołnierze, strażacy i strażnicy miejscy przeszukali prawie 4 tys. hektarów terenu w poszukiwaniu chłopca. Obecnie śledczy skupiają się na analizie zebranych materiałów m.in. z nagrań z monitoringu i wideorejestratorów. Jak poinformował serwis „Fakt”, pierwsze wstępne ustalenia są niepokojące. Zarówno w samochodzie, jak i na ubraniu ojca Dawida znaleziono wiele śladów moczu i krwi chłopca. Odkryto również pozostałości trawy, ziemi i liści. Teraz są one poddawane dokładnej analizie w laboratorium.

Policjanci wciąż czekają na wszelkie sygnały, które mogłyby pomóc w odnalezieniu Dawida Żukowskiego. Zgłoszenia, również anonimowe, przyjmuje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest