Absolutna nowość w Pruszkowie! Scena Letnia na dachu Nowej Stacji ze strefą wypoczynkową, występami artystów i zabawami dla najmłodszych

Występy artystyczne i komfortowo urządzona strefa wypoczynku – tak obecnie wygląda dach Nowej Stacji, który zamienił się w wyjątkowe miejsce spotkań. Od środy, 24 lipca działa tam Scena Letnia, stworzona z myślą o pokazach lokalnych talentów i rozrywce dla gości centrum. Scena będzie otwarta do końca lata, a nawet dłużej, jeśli pogoda pozwoli.
scena-letnia-nowa-stacja
Fot. Nowa Stacja Pruszków. Scena Letnia to idealne miejsce do wypoczynku i spędzenia czasu z przyjaciółmi.

Sety DJ’skie, pokazy taneczne, recitale, koncerty, przedstawienia i animacje dla dzieci – tego wszystkiego można się spodziewać na Scenie Letniej Nowej Stacji. Występować na niej będą lokalni artyści: wokaliści, instrumentaliści, DJ‘e, zespoły muzyczne, aktorzy, tancerze, zespoły dziecięce itp. Do ich dyspozycji zostanie nieodpłatnie udostępniona zadaszona scena z nagłośnieniem i oświetleniem. Ale Scena Letnia to znacznie więcej. Jest tam również miejsce dla podróżnków, fotografów, malarzy czy iluzjonistów, dla każdego, kto chciałby zaprezentować publiczności swoje umiejętności. Chętni mogą przesyłać zgłoszenia na adres scenaletnia@nowastacjapruszkow.pl. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Harmonogram występów będzie na bieżąco publikowany na specjalnie w tym celu utworzonym profilu na Facebooku.

W dniach 5-8 sierpnia, w godzinach 18.00-22.00, na scenie odbędzie się Bitwa DJ’ów (DJ Battle), która zakończy się wielkim finałem w sobotę, 10 sierpnia. Zwycięzca otrzyma w nagrodę dowolnie wybrany sprzęt z WSDJ studio o wartości 1000 złotych. Do udziału w Bitwie można się zgłaszać do niedzieli, 4 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ uczestnicy zostaną wybrani w oparciu o kolejność zgłoszeń.

Pomyślano także o najmłodszych. Od poniedziałku do piątku w godzinach 13-15 czeka na nich na Scenie Letniej masa atrakcji zapewnianych przez Salę Zabaw Fikołki. Wspólne gry, rysowanie, malowanie, tańczenie, śpiewanie, skakanie i wiele, wiele innych, a to wszystko pod okiem doświadczonych opiekunek i animatorek.

– Zależy nam na tym, aby Nowa Stacja, jak najlepiej służyła lokalnej społeczności i była centrum, w którym oprócz komfortowych zakupów, można także atrakcyjnie spędzić wolny czas. Dlatego stworzyliśmy ten wyjątkowy projekt. Oddajemy do dyspozycji naszych gości Scenę Letnią z odpowiednią infrastrukturą, aby mogli tam prezentować swoje talenty, wypoczywać, spotykać się z przyjaciółmi i razem z nami współtworzyć atmosferę tego miejsca – zaprasza Maciej Krzewiński, COO firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Oprócz samej sceny na dachu Nowej Stacji znajduje się również wygodna strefa wypoczynkowa z leżakami, parasolami, meblami z palet i zielenią. Więcej informacji o Letniej Scenie Nowej Stacji można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest