Z trzema promilami przyjechała do pracy samochodem

Kilka dni temu do dyżurnego komendy w Żyrardowie wpłynęła informacja o podjęciu pracy przez nietrzeźwą pracownicę. Podejrzenie kierownika sklepu potwierdziło się, a dodatkowo okazało się, że 48-letnia kobieta jak gdyby nigdy nic przyjechała do pracy samochodem.
pijana-kobieta-w-ciazy-pruszkow
Fot. Stock. O interwencję poprosił policjantów kierownik sklepu.

Policjanci pojechali do jednego z marketów na terenie Żyrardowa po otrzymaniu zgłoszenia o nietrzeźwej pracownicy. Kierownik sklepu wskazał 48-letnią kobietę, od której wyczuwalny był zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło podejrzenia, wykazało ponad trzy promile.

W trakcie rozmowy z kierownikiem sklepu okazało się, że mimo swojego stanu kobieta przyjechała samochodem. 48-latka przyznała się i wytłumaczyła, że musiała jakoś dostać się do pracy. Za ten czyn kobiecie grozi grzywna nawet do 5 tys. zł, natomiast za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji Żyrardów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Z trzema promilami przyjechała do pracy samochodem

  1. Czy możecie pytać policję Żyrardów o to aby podawała IMIĘ i pochodzenie sprawcy. Po ataku nożownika najprawdopodobniej z Ukrainy, który atakował przypadkowe osoby na ulicach Mireckiego i Kościuszki w Żyrardowie, policja zaczęła bardzo oględnie i zdawkowo informować o personaliach i tym kto dokonuje czynu zabronionego.
    Krótko mówiąc, wyciszono temat aby się ludzie nie wkur…li.
    Ale chyba nie taka jest rola informowania przez media i mundurowych.