Region

McDonald’s dostarczy Ci jedzenie na telefon

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce popularna sieć barów szybkiej obsługi McDonald's wprowadzi usługę dostawy jedzenia na telefon. Na razie firma wprowadziła pilotażowy program w Wielkiej Brytanii.
mcdonalds-dostawa-na-telefon
Fot. Anthony92931/wikipedia.org. Na razie McDonald's testuje nową usługę w lokalach w Wielkiej Brytanii.

McDonald’s – to najbardziej popularna sieć restauracji szybkiej obsługi, również w naszym regionie. Do tej pory jedzenie w barach tej marki można było zamawiać jedynie w lokalu lub korzystając z usługi Drive-through, czyli bezpośrednio z samochodu. Jak informuje brytyjski serwis Telegraph, wkrótce ma się to zmienić. McDonald’s planuje wprowadzenie usługi dostawy jedzenia na telefon. Na razie testuje pilotażowy program w 22 lokalach, w Wielkiej Brytanii. Latem McDonald’s chce objąć nim już 900 lokalizacji w tym kraju. Potem usługa ma być wdrożona kolejno w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech i Kanadzie, a następnie na wszystkich zagranicznych rynkach, również w Polsce.

Dostawę potraw bezpośrednio do domu lub biura McDonald’s powierzy firmie zewnętrznej, być może będzie to UberEats. Zamówienia będzie można składać za pomocą specjalnej aplikacji.

Więcej z obszaru: Region

powiekszenie-warszawy-wycofanie

PiS wycofuje się z pomysłu powiększenia Warszawy? Sasin: My słuchamy obywateli

Być może partia rządząca wycofa się z pomysłu powiększenia Warszawy o 33 okoliczne gminy. >>

remont-linii-podmiejskiej-umowa

Umowa na modernizację linii podmiejskiej podpisana. Co zyskają pasażerowie po remoncie?

Przebudowa linii kolejowej nr 447 z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego rozpocznie się w maju. >>