Region

Parkingi Park&Ride zupełnie za darmo

Od 1 kwietnia kierowcy nie będą musieli ponosić żadnych opłat za korzystanie z parkingów Park&Ride. Nowe zasady w naszym regionie będą obowiązywać w następujących lokalizacjach: Błonie, Brwinów, Ożarów Mazowiecki i Żyrardów.
parkingi-parkride-za-darmo
Fot. Tama66/pixabay.com. Od 1 kwietnia na parkingach P&R nie trzeba będzie ponosić opłat.

Mieszkańcy Mazowsza mogą korzystać z dziewięciu parkingów typu „Parkuj i Jedź” (w Błoniu, Brwinowie, Celestynowie, Mińsku Mazowieckim, Ożarowie Mazowieckim, Radomiu, Siedlcach, Teresinie, Żyrardowie), wybudowanych przez samorząd województwa mazowieckiego i częściowo przez gminy. Od 1 kwietnia zasady dotyczące korzystania z tych obiektów ulegną zmianie. Parkingi Parkuj i Jedź będą funkcjonować w otwartej formule, bez dozoru i bezpłatnie z dostępnością dla wszystkich posiadaczy pojazdów osobowych i rowerów, przez całą dobę siedem dni w tygodniu, bez konieczności posiadania biletu.

Jak informują Koleje Mazowieckie, do czasu wprowadzenia planowanych zmian, bilety parkingowe będą sprzedawane z terminem ważności do dnia 31 marca.

Więcej z obszaru: Region

oszusci-firma-energetyczna

Uwaga na fałszywych przedstawicieli firm energetycznych! Grasują niemal w całym regionie: warszawskie Bielany, Pruszków, Piastów, Błonie…

Zarówno sami mieszkańcy, jak i policja, ostrzegają przed oszustami podającymi się za przedstawicieli zakładu energetycznego i namawiają do podpisania niekorzystnych umów. >>

s17-budowa

Bliżej z Warszawy do Lublina. Jest zezwolenie na kolejny odcinek drogi ekspresowej S17

Wkrótce ruszą prace budowlane na kolejnym, 1,5-kilometrowym fragmencie trasy S17. >>