Warszawa

Stan deweloperski przychodni na Chrzanowie [FOTO]

Dobre tempo prac na budowie przychodni na Chrzanowie zimą pozwoliły budowlańcom przejść do następnego etapu. Budynek jest już w tzw. stanie deweloperskim, czyli wykonano już ściany działowe, instalacje elektryczne i sanitarne.
nowa-przychodnia-chrzanow-bemowo-5
Fot. Urząd m.st. Warszawy. Prace przy budowie nowej przychodni idą pełną parą.

Zaawansowane są roboty wykończeniowe np. montaż przegród przeciwpożarowych, posadzki z gresu i podwieszane sufity. Wykonano pokrycie dachu, na ukończeniu są roboty elewacyjne, rozpoczęto roboty drogowe oraz montaż osprzętu szybów dźwigowych.

Przychodnia będzie służyła powiększającej się populacji mieszkańców Bemowa, a szczególnie Chrzanowa, gdzie w najbliższych latach przewiduje się wzrost liczby ludności o 30-40 tys.

Zakończenie robót budowlanych planowane jest na drugą połowę tego roku. Pierwszych pacjentów przychodnia powinna przyjąć w pierwszym kwartale 2018 roku.

Według zapewnień stołecznych urzędników, powstająca placówka zapewni dostępność i dobrą jakość świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, diagnostyki onkologicznej, gastroenterologicznej oraz zdrowia psychicznego. Zadanie finansowane jest z dotacji budżetu m.st. Warszawy w wysokości 20 mln zł.

nowa-przychodnia-chrzanow-bemowo

nowa-przychodnia-chrzanow-bemowo-2

nowa-przychodnia-chrzanow-bemowo-3

nowa-przychodnia-chrzanow-bemowo-4

nowa-przychodnia-chrzanow-bemowo-5

Źródło: um.warszawa.pl

Więcej z obszaru: Warszawa