Bójka nastolatek w tramwaju

Wyzwiska, bicie, plucie i kopanie – świadkami takich scen byli w poniedziałek pasażerowie jednego ze stołecznych tramwajów. Teraz policja poszukuje świadków zdarzenia.
Fot. youtube.com W bójce uczestniczyło kilka bardzo agresywnych nastolatek.

Do wstrząsających scen doszło w poniedziałek, 6 lipca w Warszawie. W tramwaju jadącym tuż po północy z Grochowa do Śródmieścia pobiła się grupa nastolatek. Nagranie, na którym można obejrzeć całe zajście opublikował w internecie użytkownik o nicku Ajgor Ignacy. Widać na nim, jak grupa nastolatek wdaje się w regularną bijatykę. Jest więc bicie po twarzy, kopanie, plucie, krzyki i wyzwiska. O co poszło? Jak twierdzi świadek zdarzenia, jedna z dziewcząt zwróciła innej uwagę, aby ta zachowywała się ciszej. Co było dalej, można obejrzeć na nagraniu.

Na filmie można też zobaczyć brak jakiejkolwiek reakcji ze strony pozostałych pasażerów. Wideo z nagraniem poruszyło opinię publiczną. „Dlaczego nikt z dorosłych nie zareagował?”, „Nie można dać się terroryzować nastolatkom”, „Typowa patologia z Pragi” – to tylko niektóre komentarze internautów zbulwersowanych zdarzeniem. Ostatecznie bójkę przerwał jeden z mężczyzn, który postanowił zainterweniować.

Jednak, jak poinformował portal tvnwarszawa.tvn24.pl, nie był to koniec zajścia. Agresywne dziewczyny wróciły bowiem do tramwaju i zaatakowały kobietę próbującą wezwać pomoc. Ukradły jej telefon. Zaś kolejnego mężczyznę, który próbował je rozdzielić zaatakowały już na przystanku. Według relacji, miały go gryźć i kopać, zabrały mu też okulary.

Wiadomo już, że w posiadaniu nagrania jest policja, która wszczęła postępowanie w sprawie. Funkcjonariusze jednocześnie proszą o kontakt świadków zajścia.

https://www.youtube.com/watch?v=IhL3sd01rfU

Facebooktwitterredditpinterest