Otwarcie wodnego placu zabaw w Grodzisku

Na najbliższą niedzielę, 12 lipca zaplanowano otwarcie wodnego placu zabaw w Grodzisku Mazowieckim. Na dzieci będą czekać darmowe lody i napoje.
Fot. grodzisk.pl Uroczyste otwarcie placu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 lipca

Budowa wodnego placu zabaw w Grodzisku rozpoczęła się na początku maja. W ramach tej inwestycji powstało iście bajkowe i bezpieczne miejsce dla najmłodszych. Znajdzie się tu kilka kolorowych, kolistych niecek rozmieszczonych wewnątrz drewnianego tarasu. W środku zostały umieszczone wielobarwne zabawki.

Ale i starsi mieszkańcy Grodziska znajdą tu coś dla siebie. Będzie można ochłodzić się przy fontannie na ławkach lub zagrać w szachy na specjalnych stolikach. Dla chcących aktywnie spędzić czas przewidziano siłownię plenerową, która będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dostępne będą natryski, przebieralnia oraz toalety. Nie zabraknie też automatu z napojami, koszy oraz innych elementów małej architektury. Całość zostanie ogrodzona.

Plac powstał tuż za budynkiem basenu Wodnik 2000 przy ul. Montwiłła. Jego budowa pochłonęła nieco ponad 992 tys. zł. Obiekt będzie czynny codziennie w godz. 9.00-21.00 do połowy września, a jeśli pogoda dopisze – być może dłużej.

Otwarcie wodnego placu zabaw zaplanowano na najbliższą niedzielę, 12 lipca o godz. 13.00. Korzystanie z wodnych atrakcji będzie bezpłatne.

Facebooktwitterredditpinterest