Monster Truck Motor Show w Pruszkowie

W najbliższy czwartek, 29 października odbędzie się American Monster Truck Motor Show w Pruszkowie. To niezwykły motoryzacyjny pokaz kaskaderski z elementami pirotechnicznymi.
Fot. american-monster-truck.blogspot.com Na widzów pokazu czekają spektakularne pokazy kaskaderskie i pirotechniczne.

American Monster Truck Motor Show w Pruszkowie odbędzie się o godz. 17.00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego (MOS) przy ul. Gomulińskiego.

Jak zapewniają organizatorzy, American Monster Truck Motor Show to emocjonujące widowisko i pokazy kaskaderskie na światowym poziomie. To połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych z udziałem czołowych grup kaskaderskich.

W programie przewidziano m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW, jazda samochodem na dwóch kołach, kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych i quadów, podniebne skoki na motocyklach i motorach, połączone z akrobacjami. Show kończą ogromne Monster Trucki miażdżące samochody osobowe.

Przedstawienie trwa 100 minut.

Bilety na pokaz American Monster Truck Motor Show są do nabycia bezpośrednio przed programem.

Ceny biletów: dorośli 40 zł, młodzież 30 zł, dzieci 20 zł.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Monster Truck Motor Show w Pruszkowie

  1. Ja bardzo uprzejmie proszę, aby ten samochód z wydzierającym się z głośnika typem, przestał jeździć w kółko po Działkowej i Powstańców! Dzień dnia po kilka razy drze się to pod oknem i naprawdę można mieć tego serdecznie dość!!! Reklama reklamą, ale to już jest przesada!!!