Świetna reklama Mazowsza. Obejrzyjcie koniecznie [WIDEO]

Do internetu trafił wyjątkowy filmik. Zrealizowany w rozdzielczości 4K spot reklamowy pt. "On Location Mazovia Warsaw" ma zachęcić ekipy filmowe do realizacji produkcji na terenie Warszawy i Mazowsza.
Fot. youtube.com/MWFC Spot został nakręcony w 30 miejscach Warszawy i Mazowsza.

Spot pt. „On Location Mazovia Warsaw” został zrealizowany przez Mazovia Warsaw Film Commission (MWFC). Jest to regionalny, bezpłatny serwis, wspierający krajowe i zagraniczne ekipy filmowe zainteresowane realizacją zdjęć w Warszawie i na terenie całego województwa mazowieckiego. Zadaniem MWFC jest stworzenie optymalnych warunków ekipom filmowym pracującym w naszym regionie. Serwis promuje filmowe walory Warszawy i Mazowsza jako miejsc atrakcyjnych i przyjaznych produkcjom filmowym, telewizyjnym oraz innym inicjatywom audiowizualnym.

W celu promocji Warszawy i Mazowsza, jako miejsc atrakcyjnych dla ekip filmowych, przedstawiciele MWFC nakręcili spot reklamowy pt. „On Location Mazovia Warsaw”. Ujęcia powstawały głównie w stolicy, ale na filmie można zobaczyć również inne miejsca w naszym regionie. W sumie był on kręcony w 30 różnych lokalizacjach i w różnych technikach. Ujęcia zostały zrealizowane z ziemi i powietrza. Spot powstawał przez 30 dni, został zrealizowany w rozdzielczości 4K.

You Tube.com/Mazovia Warsaw Film Commission

Facebooktwitterredditpinterest