Nowa stacja benzynowa przy ul. Bohaterów Warszawy

Już wkrótce kierowcy z Pruszkowa będą mogli korzystać z nowej stacji benzynowej przy ul. Bohaterów Warszawy. Obiekt zostanie oddany do użytku pod koniec tego roku.
Fot. orlen.pl Stacja przy ul. Bohaterów Warszawy zyska zupełnie nowe oblicze.

Do tej pory istniejąca stacja benzynowa przy ul. Bohaterów Warszawy w Pruszkowie nie spełniała standardów nowoczesnego obiektu dla zmotoryzowanych. Wkrótce ma się to zmienić.

Od kilku tygodni trwają prace związane z wyburzeniem starej stacji i budową nowej. Podobnie jak wcześniej powstanie tu obiekt firmy Orlen.

– Nowy obiekt będzie funkcjonował w standardzie Premium pod marką Orlen i będzie czynny przez całą dobę. Do dyspozycji klientów pozostaną paliwa ON, ON Verva PB95, Pb98 Verva. W wyposażeniu obiektu znajdą się również myjnie, odkurzacz i kompresor – informuje biuro prasowe PKN Orlen.

Na nowej stacji znajdzie się także punkt gastronomiczny. – W ramach Stop Cafe Bistro klienci będą możliwość skorzystania z oferty spożywczej i gastronomicznej obejmującej wyśmienitą kawę certyfikowaną znakiem FairTrade, ciastka oraz pyszne hot- dogi i szeroki asortyment ciepłych kanapek z oferty Bistro. Dodatkowo stacja będzie wyposażona w przyjazny, również multimedialny, kącik dla najmłodszych gości – zachwala Orlen.

Na stacji paliw w Pruszkowie będzie można również dokonywać zakupów w ramach programów Biznes Tank, MikroFlota oraz Flota.

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Nowa stacja benzynowa przy ul. Bohaterów Warszawy