Nowe pociągi dla Błonia i Ożarowa

Od kilku dni mieszkańcy Błonia i Ożarowa mogą korzystać z nowych połączeń relacji Sochaczew-Warszawa Gdańska-Sochaczew. Ich uruchomienie ma na celu zwiększenie dostępności komunikacyjnej z ościennych gmin z Warszawą i aglomeracją warszawską.
Fot. mazovia.pl Nowe połączenia zostały uruchomione na wniosek Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Trzy pociągi przyspieszone na trasie Sochaczew-Warszawa Gdańska-Sochaczew uruchomiła spółka Koleje Mazowieckie (KM) na wniosek Samorządu Województwa Mazowieckiego, który jest ustawowym organizatorem publicznego transportu zbiorowego na terenie województwa mazowieckiego. Pociągi zatrzymują się na następujących stacjach: Teresin Niepokalanów, Błonie, Ożarów Mazowiecki.

W godzinach porannych odjazd z Sochaczewa zaplanowany jest na godz. 05:28, przyjazd do stacji Warszawa Gdańska o godz. 06:20; w godzinach popołudniowych odjazd ze stacji Warszawa Gdańska o godz. 15:53 i 16:55, przyjazd do Sochaczewa odpowiednio godz. 16:40 i 17:45.

Dodatkowe połączenia mają na celu zwiększenie dostępności komunikacyjnej mieszkańców ziemi sochaczewskiej ze stolicą i aglomeracją warszawską.

Facebooktwitterredditpinterest