Wiskitki powalczą o podwórko od Nivea

Gmina Wiskitki weźmie udział w konkursie organizowanym przez znaną markę kosmetyczną Nivea. Jeśli tylko mieszkańcy będą aktywnie walczyć o głosy, jest szansa, że w tej miejscowości pojawi się atrakcyjne miejsce zabaw dla dzieci i dorosłych.
Fot. wiskitki.pl Urzędnicy z Wiskitek chcieliby, aby podwórko od Nivea powstało na przy Placu Wolności.

Firma Beiersdorf, właściciel marki Nivea już po raz drugi organizuje konkurs, w którym można wygrać Podwórko Nivea. Mogą wziąć w nim udział gminy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. W ramach projektu, zostanie wybranych 40 lokalizacji w całej Polsce, gdzie powstaną rodzinne miejsca zabaw, w których aktywnie spędzać czas będą mogli rodzice i dzieci. Podczas ubiegłorocznej edycji, spośród gmin naszego regionu, podwórka udało się wywalczyć m.in. mieszkańcom Żyrardowa i Leszna.

Teraz przyszła pora na Wiskitki. O tym, czy podwórko powstanie w tej miejscowości, decydują mieszkańcy, którzy biorą udział w głosowaniu internetowym. Wszystko więc zależy od ich mobilizacji i zaangażowania. Jeśli tylko powiedzie im się w głosowaniu, zdobędą plac zabaw, na którym znajdą się atrakcyjne zabawki i inne urządzenia integrujące całe rodziny. Druga edycja rywalizacji rusza już 5 maja. Gmina Wiskitki zgłosiła do konkursu lokalizację placu zabaw przy Pl. Wolności. Każdego dnia na stronie konkursu będzie można oddać jeden głos z jednego konta. – Wyklikajmy ten plac zabaw wspólnie! – zachęcają gminni urzędnicy z Wiskitek.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016.

Facebooktwitterredditpinterest