Itaka i Rainbow Tours kolejnymi najemcami galerii Nowa Stacja

Znane są już kolejne firmy, których siedziby znajdą się w pruszkowskiej galerii handlowej Nowa Stacja. Do grona najemców dołączyły biura podróży – Itaka i Rainbow Tours.
Fot. mat.promocyjne. Pierwsi klienci w galerii Nowa Stacja zrobią zakupy pod koniec przyszłego roku.

Do grona najemców pierwszej nowoczesnej galerii handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie dołączyli liderzy branży turystycznej. Itaka od 2009 roku zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera tego sektora, oferuje wycieczki do blisko 100 miejsc na całym świecie. Z kolei Rainbow Tours to touroperator obecny na rynku polskim od 26 lat, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. W Nowej Stacji oba biura zajmą lokale o powierzchni 35 mkw. na parterze, naprzeciwko supermarketu Carrefour.

– To dla nas bardzo ważne, aby Nowa Stacja stała się miejscem gromadzącym najlepszych w swoich branżach, a tacy bez wątpienia są Itaka i Rainbow Tours. Dzięki temu galeria zapewni najlepszą na zakupowej mapie Pruszkowa ofertę nie tylko modową, ale także spożywczą, turystyczną i rozrywkową. Zapewniam, że kolejni najemcy, których nazwy podamy już niebawem będą potwierdzeniem naszej strategii – mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate.

Pruszków to dynamicznie rozwijające się miasto młodych ludzi. 65 proc. z nich to małżeństwa i single, którzy prowadząc aktywny i nowoczesny styl życia, poszukują nowych możliwości zorganizowanego wypoczynku bez konieczności wyjazdu do Warszawy. Nie bez wpływu na rosnące zainteresowanie ofertą turystyczną w Pruszkowie pozostaje fakt ponadprzeciętnych zarobków jego mieszkańców oraz zwiększenie liczby nowych mieszkań. Szacuje się, że od 2010 do 2020 roku w mieście wybudowanych będzie blisko 3,5 tys. lokali. Ponad połowa z nich została już oddana do użytku, co oznacza, że w Pruszkowie przybyło kilka tysięcy nowych mieszkańców poszukujących ciekawej oferty aktywnego spędzania wolnego czasu, w tym także podróży.

– Od dłuższego czasu w rozwoju naszej własnej sieci sprzedaży istotną rolę pełnią galerie handlowe. To właśnie w nich upatrujemy bardzo duży potencjał handlowy. Z przyjemnością zatem nasz kolejny salon otwieramy w nowoczesnej galerii Nowa Stacja. Liczymy na to, że mieszkańcy Pruszkowa i nie tylko staną się klientami Rainbow i z nami będą realizować swoje wakacyjne marzenia – mówi Radomir Świderski, PR manager Rainbow Tours.

Galeria Nowa Stacja zostanie oddana do użytku klientów pod koniec 2017 roku.

Facebooktwitterredditpinterest