Rezydencja z basenem za 2,5 mln zł powstanie koło Nadarzyna. Można ją wygrać w nowym show TVN

Pierwszy odcinek nowego reality show „Dom marzeń” telewizja TVN wyemituje 25 czerwca. Tytułowy dom, a właściwie iście królewska rezydencja z basenem, powstanie w Starej Wsi koło Nadarzyna.
Fot. Facebook/WygrajDomMarzeń Program zostanie wyemitowany przez telewizję TVN.

W nowym programie TVN dziesięć par będzie konkurować o dom marzeń. Najpierw jednak uczestnicy będą musieli go sami zbudować. Pomoże im w tym zespół ekspertów, złożony między innymi z architekta. Warunkiem uczestnictwa w nowym show TVN jest minimum półroczny staż pary oraz gotowość do poświęcenia trzech miesięcy na planie “Domu marzeń”.

Rezydencja z basenem warta 2,5 mln zł powstanie przy ul. Głogowej w Starej Wsi koło Nadarzyna. Obecnie trwa rekrutacja uczestników. Zwycięska para otrzyma na własność nieruchomość z pełnym wyposażeniem i działką.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres dom@starry.tv. W programie mogą wziąć udział pary pełnoletnie (sformalizowane lub nie), które na czas trwania programu opuszczą swój dom, rodzinę, bliskich. Więcej informacji można uzyskac na stronie: https://www.facebook.com/Wygraj-Dom-Marzeń-239018976486244/

Program będzie emitowany w każdą sobotę od 25 czerwca aż do końca wakacji. Poprowadzi go Urszula Chincz, dziennikarka znana z programu „Dzień Dobry TVN” i córka nieżyjącego prezentera “Panoramy” Andrzeja Turskiego.

Facebooktwitterredditpinterest