Dzień Dziecka w Żyrardowie. Z koncertem wystąpi Saszan

Wiele atrakcji czeka na najmłodszych mieszkańców Żyrardowa w ten weekend. Z okazji dnia dziecka władze miasta przygotowały m.in. piknik rodzinny, odbędzie się również koncert Saszan.
Fot. zyrardow.pl Wstęp na koncert Saszan będzie bezpłatny.

Saszan, czyli Roksana Pindor pochodzi z Żyrardowa. Ma 22 lata i szturmem zdobyła muzyczny rynek w Polsce. Jest wokalistką, autorką tekstów i blogerką, niezwykle popularną, zwłaszcza wśród nastoletnich fanów. W najbliższą sobotę, 4 czerwca na terenie Aqua Żyrardów odbędzie się koncert Saszan. Występ rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Co jeszcze władze Żyrardowa przygotowały dla najmłodszych mieszkańców? Niedziela, 5 czerwca będzie wypełniona atrakcjami. Również na terenie Aqua Żyrardów powstanie miasteczko zabaw, w którym na dzieci czekać będą:
– występy zespołów wokalnych i tanecznych
– Akademia Twórczego Nauczania, czyli zawody z Robotami Lego – gra dla małych dzieci w wieku do siedmiu lat związana z językiem angielskim
– Bajkowy Domek, czyli w pełni interaktywna animacja, plac zabaw animacyjnych o wielkości 150 m x 250 m, sześć kolorowych daszków – ponad połowa terenu pod zadaszeniem, zabawa prowadzona przez sześciu animatorów, duże kolorowe rekwizyty, Balonowe Zoo, malowanie twarzy, koło fortuny z losowaniem nagród itp.
– Miasteczko Boba Budowniczego, czyli kompleks zabaw dla dzieci, namiot o wielkości 36 mkw. – mini plac budowy, wielkie klocki, liczne tematyczne konkursy i zabawy. Teren animacji wygrodzony niczym prawdziwy plac budowy z ostrzegawczymi tablicami, taśmami grodzeniowymi, pachołkami, stanowiska plastyczne – mały inżynier, stanowisko Szalona Betoniarka Dizzy, zabawa prowadzona przez tatę Boba i Martę oraz innych doświadczonych animatorów..

Ponadto będzie można zaszaleć na torze gokartowym i wyruszyć na przejażdżkę londyńskim autobusem. Na zakończenie imprezy, o godz. 17.00 na bajkowej scenie wystąpi zespół Pan Brzechwa Robi Show.15867 15868 15874

Fot. zyrardow.pl

Facebooktwitterredditpinterest