Kwitnie handel darmowymi zaproszeniami na koncert Górniak

Niemałą pomysłowością wykazali się mieszkańcy Żyrardowa, którzy darmowe zaproszenia na koncert Edyty Górniak postanowili sprzedać w internecie. Sprawa już trafiła na policję.
Fot. zyrardow.pl. Edyta Górniak wystąpi w Żyrardowie z okazji setnych urodzin miasta.

Koncert Edyty Górniak odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 czerwca. Gwiazda została zaproszona przez władze Żyrardowa z okazji jubileuszu setnych urodzin miasta. Zaproszenia na koncert Górniak są wydawane mieszkańcom za darmo w urzędzie miasta. Problem jednak polega na tym, że chętnych jest o wiele więcej niż biletów. W Muzeum Lniarstwa, gdzie odbędzie się występ artystki, może zmieścić się około tysiąca widzów. Więcej osób, ze względów bezpieczeństwa, nie zostanie wpuszczonych.

Miłośnikom talentu znanej wokalistki naprzeciw wychodzą przedsiębiorczy żyrardowianie, którzy…sprzedają darmowe zaproszenia na koncert w internecie. Jak informuje radio Fama, ogłoszenie o podobnej treści pojawiło się również na jednym z miejskich słupów. Cena? 50 zł za jedno zaproszenie.

Co na to władze Żyrardowa? – Pan prezydent już zgłosił sprawę na policję. Obecnie trwają procedury – informuje rzecznik prasowy Urzędu Miasta Żyrardowa Nina Mirgos-Kilanowska.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby wysłuchać koncertu Edyty Górniak, a nie uda im się zdobyć zaproszenia, mamy dobrą wiadomość – przed Muzeum Lniarstwa zostanie zainstalowany duży telebim, na którym będzie można obejrzeć widowisko. Koncert poprowadzi Agata Młynarska.

Facebooktwitterredditpinterest