Lato z Radiem w Pruszkowie

Varius Manx, Sylwia Grzeszczak i Natalia Schroeder – to artyści, którzy wystąpią w ramach imprezy plenerowej Lato z Radiem w Pruszkowie. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 lipca.
For. centrumkultury.eu. W ubiegłym roku ekipa Lata z Radiem odwiedziła Grodzisk Mazowiecki, teraz przyszła pora na Pruszków.

Lato z Radiem to jedna z najpopularniejszych audycji radiowych emitowana przez program pierwszy Polskiego Radia. W tym roku będzie nadawana po raz 44. Od 1992 roku organizowane są trasy koncertowe Lata z Radiem, podczas których występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

W tym roku, Pruszków jest jednym z 18 miast, w których zagra Lato z Radiem. Koncert rozpocznie się 3 lipca, o godz. 9.00 na terenie przy studni oligoceńskiej, na ul. Lipowej. Organizatorem jest Agencja Promocji Polskiego Radia we współpracy z radiową Jedynką.

Kto wystąpi podczas koncertu Lato z Radiem w Pruszkowie?

Varius Manx, czyli jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Niedawno do współpracy z grupą powróciła była wokalistka Kasia Stankiewicz i to właśnie z nią muzycy wystąpią w Pruszkowie.

Podczas imprezy swoje największe przeboje np. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony” wykona zapewne Sylwia Grzeszczak. 27-letnia piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów znana jest ze współpracy z raperem Liberem. Jej płyty zdobyły status kilkukrotnie platynowych i były wielokrotnie notowanie na najwyższych miejscach list przebojów.

Natalia Szroeder również jest znana ze współpracy z Liberem. Mimo młodego wieku artystka osiągnęła już niemałe sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Występowała m.in. na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i podczas gali Eska Music Award, w trakcie której uzyskała nominację do tej nagrody w kategorii Najlepszy debiut. W tym samym miesiącu wystąpiła na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie wykonała piosenkę „Kukuszka” z repertuaru Zemfiry. Wzięła również udział w programie telewizyjnym pt. „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Podczas imprezy nie zabraknie zajęć sportowych i rekreacyjnych dla dzieci, dostępne będą stoiska gastronomiczne. Lato z Radiem z Pruszkowa będzie transmitowane na antenie radiowej „Jedynki”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Facebooktwitterredditpinterest

4 komentarzy dla “Lato z Radiem w Pruszkowie

  1. PORAŻKA KONCERT JESZCZE SIĘ NIE ZACZOŁ a JEST GODZINA 13 PO POŁUDNIU COŚ DUDNIĄ JAK BY KROWA MIAŁA ORGAZM WSZYSCY CHODZĄ JAK NAĆPANI OD CZWARTKU ZKŁADALI ESTRADĘ DZIŚ RANO ZAKOŃCZYLI —P;ORAŻKA JAK 35 LAT TEMU TAKĄ ESTRADĄ W 8 OSÓB SKŁADAŁEM 17 GODZIN PRZY STADJONIE DZIESIĘCIOLECIA PO 20 GODZINACH BYŁY JUŻ WYSTEPY .