Szef gangu ożarowskiego zatrzymany

Mundurowi z Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) zatrzymali w Borzęcinie Dużym 44-letniego Piotra S. ps. „Sajur”. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi przez warszawskie sądy za udział w zorganizowanych grupach przestępczych (ożarowskiej i mokotowskiej).
Fot. cbsp.policja.pl Najbliższe 3,5 roku „Sajur” spędzi za kratkami.

Policjanci Zarządu III Centralnego Biura Śledczego Policji, tzw. „łowcy cieni” uzyskali informację, gdzie może przebywać 44-letni Piotr S. Bardzo dobrze przygotowali się do zasadzki, gdyż zachodziło podejrzenie, że może mieć przy sobie broń. Funkcjonariusze namierzyli „Sajura” przy jednej z posesji w Borzęcinie Dużym. Kiedy mężczyzna zorientował się, że policjanci chcą go zatrzymać, zaczął uciekać na pobliskie pola. Po kilkuset metrach został zatrzymany i obezwładniony, a następnie przewieziony do aresztu śledczego.

44-letni Piotr S. od dłuższego czasu był poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Warszawie i Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. W tym drugim przypadku chodziło o 3,5 roku zasądzonej kary pozbawienia wolności za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, posiadanie broni, jak również wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Ten wyrok dotyczył działalności „Sajura” w grupie mokotowskiej. Natomiast Sąd Okręgowy w Warszawie poszukiwał mężczyzny w związku z toczącą się sprawą, dotyczącą grupy ożarowskiej.

„Sajur” opuścił zakład karny w maju 2015 roku po obyciu kary ośmiu lat pozbawienia wolności za działalność w grupie mokotowskiej.

Szef gangu ożarowskiego zatrzymany Szef gangu ożarowskiego zatrzymany (2)

Fot. cbsp.policja.pl

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Szef gangu ożarowskiego zatrzymany