Burmistrz Błonia w kontrowersyjnym show TVN

Już za kilka dni na antenie telewizji TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego show pt. „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Weźmie w nim udział burmistrz Błonia Zenon Reszka.
Fot. 9jumpin.au. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to polska edycja programu, który powstał w Danii.

„Ślub od pierwszego wejrzenia to eksperyment, jakiego jeszcze nie było” – w taki sposób nowy program reklamuje telewizja TVN. Wezmą w nim udział osoby samotne, które do tej pory nie odnalazły jeszcze swojej drugiej połowy i marzą o wielkiej miłości. W znalezieniu uczucia w programie bohaterom pomogą specjaliści – prof. Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, Monika Staruch, seksuolog oraz dr Piotr Mosak, psycholog. Żeby jak najlepiej dopasować do siebie poszczególne pary, eksperci przeprowadzą wśród uczestników testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analizy wymiarów i zapachów. Przyszli małżonkowie będą mogli jednak zobaczyć się dopiero …na ślubnym kobiercu. Na tych, którym wystarczy odwagi, by powiedzieć „tak” nieznajomej osobie, czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość.

W programie, który już przed emisją wywołuje wiele skrajnych emocji wystąpi…burmistrz Błonia Zenon Reszka, ale nie w roli uczestnika, lecz jako urzędnik udzielający ślubu młodym parom. W ramach programu w błońskim ratuszu zostały zawarte dwa związki małżeńskie. Emisja z udziałem włodarza odbędzie się w odcinkach od trzeciego do szóstego tj. najprawdopodobniej od 19 września i w kolejne poniedziałki o 22.30 w telewizji TVN.

O udział w projekcie spytaliśmy samego burmistrza. – Trudno tutaj mówić o moim udziale w tym programie. Moja rola ograniczyła się do przeprowadzenia ceremonii zawarcia związków małżeńskich. Program nie jest pomysłem gminy Błonie i nie ma na celu jej promocji – odpowiedział nam Zenon Reszka.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 5 września o godzinie 22:30 w TVN.

Facebooktwitterredditpinterest