Tak ćpa się w Pruszkowie…[FOTO]

W Pruszkowie przy ul. Sienkiewicza dwaj młodzi mężczyźni pili piwo i zażywali narkotyki. Robili to...przed samą kamerą monitoringu miejskiego.
Fot. strazmiejska.pruszkow.pl. Mężczyźni urządzili sobie imprezę na przystanku autobusowym.

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia, około godz. 22.25. Tego dnia dyżurny pruszkowskiej straży miejskiej zauważył w studiu monitoringu miejskiego dwóch młodych mężczyzn, którzy pili piwo w wiacie przystankowej przy ul. Sienkiewicza. Na miejsce wysłał załogę interwencyjną. W trakcie dojazdu patrolu, kamera zarejestrowała, jak jeden z nich wysypuje na ławce przystanku biały proszek z torebki foliowej, po czym dzieli na dwie części. Kiedy strażnicy dojeżdżali we wskazane miejsce, mężczyźni zdążyli “wciągnąć” zawartość torebki, a jej pozostałą część ukryć.

Podczas kontroli osobistej mężczyzn tylko 25-letni Adam K., mieszkaniec powiatu nyskiego posiadał i ukrył torebkę. Na miejsce wezwano załogę pruszkowskiej policji, której przekazano go do dalszych czynności przeszukania.

Już na terenie komendy u Adama K. ujawniono pozostałe, ukryte w bieliźnie osobistej prawie dwa gramy amfetaminy. Ujęty przez strażników, został zatrzymany przez policjantów do dalszych czynności w tej sprawie.

narkotyki Pruszków przystanek autobusowy (2) narkotyki Pruszków przystanek autobusowy (3)

narkotyki Pruszków przystanek autobusowy (4) narkotyki Pruszków przystanek autobusowy (5)

Fot. strazmiejska.pruszkow.pl

Facebooktwitterredditpinterest