Mieszkaniec Mszczonowa w stanie krytycznym po bójce o kobietę

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie dwaj mieszkańcy Mszczonowa, którzy w ubiegłą niedzielę pobili swojego znajomego do nieprzytomności. 32 i 44-latkowi grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.
Fot. kwp.radom.pl. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec sprawców tymczasowego aresztu.

W minioną niedzielę wieczorem do dyżurnego żyrardowskiej komendy policji zadzwonił mężczyzna, którego zaniepokoiły krzyki dochodzące z jednego z mieszkań na terenie Mszczonowa. Gdy policjanci weszli pod wskazany adres na łóżku leżał pobity do nieprzytomności mężczyzna. Funkcjonariusze udzielili 60-latkowi pomocy. W mieszkaniu, oprócz pobitego mężczyzny, znajdowała się jego przerażona partnerka i znajomy.

Policjanci szybko ustalili, że dwóch znajomych 32- i 44-latek podczas spotkania alkoholowego postanowili dać nauczkę starszemu koledze. Powodem konfliktu miała być była partnerka jednego z mężczyzn, która związała się właśnie z tym znajomym. Jak postanowili, tak zrobili. Poszli do mieszkania 60-latka gdzie bili go dotąd, aż stracił przytomność. Mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Na miejscu zatrzymano 44-latka, a niedługo później drugiego ze sprawców. W chwili zatrzymania mężczyźni byli kompletnie pijani. Obaj już usłyszeli zarzuty pobicia i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi im do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec nich tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Facebooktwitterredditpinterest