Ogólnopolskie media zachwycone inicjatywą grodziskiego Centrum Kultury [WIDEO]

„Chopin na traktorze” – to niecodzienne wydarzenie muzyczne organizowane przez grodziskie Centrum Kultury. O wyjątkowym pomyśle informują już media ogólnopolskie.
Fot. Facebook/Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki. Spot wyreżyserował dyrektor centrum Paweł Twardoch.

Wydarzenie odbędzie się 3 września w Książenicach w okolicy Al. Marylskiego. „Chopin na traktorze” – to nic innego, jak recital, który będzie miał miejsce nie dość, że w szczerym polu, to na dodatek muzycy wystąpią na rolniczym ciągniku. – To taka forma edukacji muzycznej i odpopularniania wszechobecnego disco polo, którego estetyka rządzi dziś nie tylko w muzyce – poinformował dyrektor grodziskiego Centrum Kultury Paweł Twardoch na swoim profilu na Facebook. Podczas koncertu wystąpi Julia Łozowska i Marek Bracha – finalista Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego 2010. Wstęp jest bezpłatny. Start o godz. 20.00. Warto ze sobą zabrać koce, karimaty lub składane krzesła.

Niecodziennym pomysłem dyrekcji i pracowników grodziskiego Centrum Kultury już zachwycają się ogólnopolskie media. Spot promujący wydarzenie wyemitowano m.in. w programie „Teleserwis” w telewizji TVN. Obejrzyjcie koniecznie!

 

Facebooktwitterredditpinterest