Miss Ziemi Żyrardowskiej 2016 wybrana! [FOTO]

W sobotę, 24 września zakończył się Festiwal Sztuk Miasto Gwiazd 2016 w Żyrardowie. Kulminacyjnym punktem imprezy był wybór Miss Ziemi Żyrardowskiej 2016.
Fot. Facebook/Festiwal Miasto Gwiazd. Tytuł Miss Ziemi Żyrardowskiej 2016 zdobyła Katarzyna Piekarska.

Ósma edycja Festiwalu Sztuk Miasto Gwiazd w Żyrardowie trwała od 9 do 24 września pod hasłem „Sztuka niejedno ma imię”. W tym czasie odbyło się wiele ciekawych spotkań, koncertów, spektakli, pokazów, warsztatów i wystaw.

Ostatnim punktem programu tegorocznego festiwalu były wybory Miss Ziemi Żyrardowskiej. Uroczystą galę poprowadził duet – Małgorzata Lewińska i Paweł Biba Binkiewicz znany z programu X Factor. W wyborach wzięło udział 15 kandydatek, które zaprezentowały się w strojach sportowych, sukienkach i kostiumach kąpielowych. Jury ostatecznie zadecydowało, że tytuł najpiękniejszej żyrardowianki i nagrodę główną otrzyma Katarzyna Piekarska startująca z numerem 13. Kolejne miejsca uzyskały:

I wicemiss – Klaudia Bońkowska

II wicemiss – Klaudia Piernikowska

III wicemiss – Gabriela Gołuch

IV wicemiss – Karolina Łaszczewska.

Katarzyna Piekarska zastąpi Kingę Sobiech, która tytuł Miss Ziemi Żyrardowskiej zdobyła w ubiegłym roku. Kasi życzymy sukcesów co najmniej takich, jakie ostatnio odnosi była wicemiss Ziemi Żyrardowskiej Paulina Łachnik, która robi światową karierę jako modelka, a napisał o niej branżowy portal models.com.

miss-ziemi-zyrardowskiej-2016 miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-2

miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-3 miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-4

miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-5 miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-6

miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-7 miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-8 miss-ziemi-zyrardowskiej-2016-9

Fot. Facebook/Festiwal Miasto Gwiazd

Facebooktwitterredditpinterest