Dramatyczny wypadek pod Mszczonowem. Troje dzieci nie żyje, siedem osób rannych [FOTO]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę, 1 października. Na obwodnicy Mszczonowa zderzyły się dwa samochody osobowe.
Fot. OSP Mszczonów. Do wypadku doszło podczas wyprzedzania kolumny samochodów.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 21.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadące w stronę Sochaczewa volvo wyprzedzało kolumnę samochodów. Podczas wykonywania tego manewru auto czołowo zderzyło się z jadącym z naprzeciwka fordem c max. W obu samochodach podróżowały rodziny z małymi dziećmi. W wyniku wypadku troje z nich w wieku 6, 9 i 11 lat poniosło śmierć na miejscu. Jechały one volvo na tylnej kanapie. Ich ojciec, 43-letni mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala. Matka, podróżująca z przodu na miejscu pasażera, odniosła niewielkie obrażenia.

Do szpitala przetransportowana została również rodzina podróżująca fordem. W tym aucie zostało poszkodowanych pięć osób. Bliźniaki w wieku dziesięciu lat i pięciolatek odnieśli lekkie obrażenia, natomiast ich rodzice – czyli kierowca i pasażerka w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala.

Nie wiadomo jeszcze, czy kierowcy byli trzeźwi, o tym zadecydują wyniki badań krwi. Przyczyny wypadku ustalą policjanci, którzy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora.

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 50 musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami, trasa została bowiem zablokowana w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy.

wypadek-mszczonow-1-pazdziernika-2016 wypadek-mszczonow-1-pazdziernika-2016-2

wypadek-mszczonow-1-pazdziernika-2016-3 wypadek-mszczonow-1-pazdziernika-2016-4

Fot. OSP Mszczonów

Facebooktwitterredditpinterest

5 komentarzy dla “Dramatyczny wypadek pod Mszczonowem. Troje dzieci nie żyje, siedem osób rannych [FOTO]

  1. To nie volvo wyprzedzało, tylko kobieta z forda! Biedne dzieciaczki. Boże daj siłę ich matce i oby jej mąż przeżył.

  2. za oczernianie kierowcy i podawanie nieprawdy grozi kara pozbawienia wolności oraz finansowa szmatławy portalu, jak nie wiesz kto wyprzedzał to nie pisz głupot

  3. Hieny z wszystkich chyba firm odszkodowawczych juz się są i nękają tych biednych ludzi. Dajcie spokój tym rodzina nie szanujecie niczego i nikogo

  4. “rodzina” proszę tu nie wypisywać głupot “z wszystkich firm odszkodowawczych” chyba raczej pseudo firm. Jako przedstawiciel największej tego typu firmy w środkowej Europie nie życzę sobie takich komentarzy. Mieszkam w Żyrardowie nie byłam u tych państwa i nie mam takiego zamiaru ponieważ wiem co znaczy ból po stracie bliskiej osoby. Proszę przedstawicieli innych firm aby uszanowały tragedie tych rodzin. Dajcie sępy pochować rodzicom dzieci!!!!

  5. A jaka to niby firma? Bo ja sobie nie przypominam aby na rynku był inny przedstawiciel niż Ja. Wiec nie wypisuj bzdur bo to nasza firma jest największa na rynku