Grodzisk: otwarcie nowego centrum handlowego Retalia już w środę

Na środę, 12 października zaplanowano otwarcie nowego centrum handlowego w Grodzisku Mazowieckim. Obiekt mieści się na ul. Królewskiej, przy drodze wojewódzkiej nr 719.
Fot. pepco.pl. Jednym ze sklepów, które powstaną w nowym centrum handlowym będzie Pepco.

Nowe centrum handlowe Retalia w Grodzisku Mazowieckim mieści się przy ul. Królewskiej 48, nieopodal stacji benzynowej Lotos. Jest to budynek w formie prostokąta z częściowo przeszkloną elewacją. Znajdują się tu sklepy: Pepco, CCC, supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann oraz optyk Tondryk. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 2,5 tys. mkw. Najwięcej miejsca – 1,3 tys. mkw. zajmuje sklep Piotr i Paweł. Przed nowym centrum handlowym powstał parking z 60 miejscami. Budynek zaprojektowała firma Archi-Graf, wykonawcą jest spółka Budrem, natomiast komercjalizacją zajmuje się firma Mallson Property Group.

Budowa nowego centrum rozpoczęła się w kwietniu, wmurowanie kamienia węgielnego odbyło się w czerwcu. Obecnie trwają ostanie prace wykończeniowe. Obiekt jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Uroczyste otwarcie centrum Retalia zaplanowano na środę, 12 października.

Facebooktwitterredditpinterest