Koncert Natalii Kukulskiej w Grodzisku

Znana wokalistka Natalia Kukulska wystąpi w Grodzisku Mazowieckim. Koncert odbędzie się w niedzielę, 16 października w Centrum Kultury.
Fot. centrumkultury.eu. Podczas koncertu w Grodzisku Kukulska wykona znane przeboje w nowych aranżacjach.

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego od najmłodszych lat zdobywała serca publiczności, a to za sprawą takich piosenek jak: „Co powie tata”, „Puszek Okruszek”, czy „Mała smutna królewna”. „Dorosłą” karierę rozpoczęła w 1995 roku, gdy wydała płytę „Światło”. Od tamtej pory nagrała kilka innych albumów, z których większość zdobyła status złotej, platynowej lubi multiplatynowej płyty.

Obecnie występuje w siódmej edycji programu telewizyjnego „Voice of Poland” i...jest w ciąży. Mimo „błogosławionego stanu” Kukulska wystąpi w grodziskim Centrum Kultury już w najbliższą niedzielę, 16 października o godz. 18.00. Jak zapewniają organizatorzy, podczas koncertu wraz z piosenkarką pojawią się na scenie świetni muzycy: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky i Marcin Górny. W repertuarze, oprócz utworów z najnowszych płyt, znajdą się również doskonale znane publiczności piosenki z poprzednich płyt artystki, w nowych, ciekawych aranżacjach. Bilety w dniu koncertu kosztują 40 zł.

Facebooktwitterredditpinterest