Piosenkarka przyznała się do aborcji. Mieszkaniec Nadarzyna: „Wzywam do odwołania koncertu dzieciobójczyni”. Jest petycja do wójta

Jeden z mieszkańców Nadarzyna wystosował petycję do wójta gminy, w której apeluje o odwołanie koncertu Natalii Przybysz. Jego zdaniem, w miejscowym ośrodku kultury nie ma miejsca dla „aborterki”.
Fot. Daniel Kruczyński/wikipedia.org. Wyznanie Natalii Przybysz o przerwaniu ciąży wywołało falę komentarzy.

Znana wokalistka Natalia Przybysz rok temu zdecydowała się na przerwanie ciąży. Otwarcie opowiedziała o swoim doświadczeniu w wywiadzie dla magazynu „Wysokie Obcasy”. Jej wyznanie wzbudziło wiele skrajnych emocji – jedni gratulowali piosenkarce odwagi, inni w bardzo ostrych niekiedy słowach komentowali, co na ten temat sądzą. Do tej drugiej grupy należy pan Paweł, mieszkaniec Nadarzyna, który zdecydowanie sprzeciwił się organizacji koncertu Natalii Przybysz w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury (NOK). Wydarzenie zaplanowano na 19 listopada.

W liście otwartym do wójta gminy Nadarzyn pan Paweł pisze m.in. „Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka. Nie godzi się osobie takiej udostępniać pomieszczeń należących do społeczeństwa gminy Nadarzyn. W tych pomieszczeniach, w których ma przebywać dzieciobójczyni, zazwyczaj bawią się i uczą nasze dzieci. Takie działanie to wstyd i hańba dla Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury i dla gminy Nadarzyn!”.

Pan Paweł zorganizował nawet specjalną petycję, pod którą mogą podpisać się wszyscy przeciwnicy organizacji koncertu Natalii Przybysz w Nadarzynie. Do tej pory (dane na dzień 31 października) podpisały ją cztery osoby. Petycja jest dostępna pod adresem: http://citizengo.org/pl/38152-mmmmmm.

Facebooktwitterredditpinterest

22 komentarzy dla “Piosenkarka przyznała się do aborcji. Mieszkaniec Nadarzyna: „Wzywam do odwołania koncertu dzieciobójczyni”. Jest petycja do wójta

 1. Co tu komentować baba szalona jeszcze bardziej oszalał zabić własne dziecko i się tym chwali ? Moralnie zero ,ja nie poszedł bym na takie zero !

  • po pierwsze naucz sie poprawnie pisac po polsku, po drugie jako facet nie masz prawa oceniac i wypowiedac sie w temace aborcji, wy faceci nigdy odpowiedzialnosci nie chcecie brac,czesto jestescie nieudaczniakami, sami nie dorastacie, mało który na prawdziwego ojca sie nadaje, i od kiedy embrion jest dzieckiem? jestes tak niedouczony czy tylko takiegoo udajesz bo ci ksiadz z ambony nakazał??

   • Droga Emilio. Posądzasz nieznajomego o niedouczenie. Ale czy słusznie? czym albo kim jest embrion? Czy jest to rzecz , czy jakaś istota? Jeśli istota to jaka? Czyżby od poczęcia nie jest to człowiek? Cóż takiego mówi genetyka? Piszesz o braku nieodpowiedzialności mężczyzn może nawet wielu. Ale czy jest to humanizmem pozwolenie na zabicie dziecka, kiedy nieznajomość kierowania swoją płodnością zawiodła a antykoncepcja nie wykorzystana albo zawiodła to trzeba dokonać najwyższej kary kary śmierci. Tak na marginesie Emilio, nie dziwi Cię dysproporcja w ilości środków antykoncepcyjnych? Dlaczego mężczyzna praktycznie tylko jeden a kobieta kilkanaście. Jak to jest z tym równouprawnieniem? A teraz trochę mocniej. Czyim zwycięstwem jest ta cała antykoncepcja, czy nie nas niedouczonych mężczyzn nad kobietami wynikającymi po prostu z większego ilorazu Q??? Co Ty na to?
    Wiki50

    • Wow, interesująca teza o wielości środków antykoncepcyjnych u kobiet i mężczyzn. Proponuję jednak się doedukować w zakresie biologii kobiety i mężczyzny oraz zaleceń odnośnie stosowania lub nie stosowania określonych środków. Proszę też sobie nie dodawać IQ, aż bije po oczach niedostatek inteligencji. Pozdrawiam.

     • Aga, ten pan się uważa za lepszego i mądrzejszego od nas, głupich bab, więc myślę, że żadna dyskusja nie ma sensu :) Niech sobie pan żadnej aborcji nie robi, proszę bardzo! Zachęcam również do wstrzemięźliwości seksualnej, bo nie życzę nikomu takiego ojca.

  • Ostatnio byłam na pogrzebie. Ksiądz zaczął prawić na mszy żałobnej o aborcji. Brak słów! Połowa żałobników opuściła kościół.To samo tutaj …. Komentarzy oceniających mnóstwo.Jakim prawem oceniacie? Niech każdy zajmie się sobą i swoimi problemami.

  • Dokładnie to samo pomyślałam! Ale widocznie ten pan ma czas pisać petycje, ale nie ma czasu poczytać encyklopedii.

 2. gratuluje odwagi natalia tej że siepani przyznała jak i tej o usunięciu niechcianej ciąży nie ma co się przejmować katolami i średniowieczem tym bardziej zacofaniem umysłowym tym ludzi

 3. Ilość hejtu w stosunku do Natalii Przybysz mnie po prostu PRZERAŻA. A ja się solidaryzuję z tą odważną kobietą i wiecie co? Choć nie pojadę do Nadarzyna, bo zad..pie straszne, ale kupię płytę Natalii Przybysz
  ;-P

 4. Pan Paweł niech się zajmie końcem własnego nosa. I poczyta jaka jest różnica między dzieckiem, a zarodkiem. I jaka jest definicja morderstwa. PS jak Wam ma to podnieść samoocenę to sobie mnie zwyzywajcie, wszystko to już słyszałam. I co? I nic.

 5. Mężczyzna moze wypowiadać się w kwestji aborcji ale mi na prawa decydować w tej kwestji . Jednak kiedy widzę wypowiedzi mężczyzn co do aborcji często nie są godne mojej uwagi a przyznam że lubię poczytać za i przeciw ale z naturalnie madrymi argumentami .Mamy jednak takie czasy ze madrosc nie jest doceniana a zatrzymujemy sie na glupich wypowiedziach icytowane sa jakies puste wyrazy agresji.Ponieważ o problemach powinni rozmawiać ludzie inteligentni Internet jest miejscem dla wszystkich wiec i niepełnosprytnych umysłowo warto o tym pamiętać czym jest tolerancja ;) wiadomo iż wszystko ma swój koniec i tolerancja na swoje granicę NIGDY NIE POWINNIŚMY SIĘ GODZIĆ ABY KTOKOLWIEK NARZUCAL MAM SWOJĄ WOLĘ I MAMY PRAWO WALCZYĆ O WŁASNE WARTOSCI SPRZECIWIAC SIE TERROROM.Często słowo inteligentni jest dziwnie rozumiane ale taka natura ludzka każdy zrozumie wszystko na swój sposób najwygodniejszy dla siebie .
  Z moich obserwacji rozmow internetowych wynika iz przeciw aborcji są ludzie w których wypowiedziach widoczna jest agresja i lęk przed utratą możliwości powielania swoich genów a jak dobrze się zastanowić ten problem dotyczy głównie mężczyzn ze słabymi genami .Zaobserwowalam też iz za aborcja oczywiście opowiadają się głównie kobiety a w ich wypowiedziach widoczna jest walka o własne ciała i życie .
  Czyli mamy z jednej strony ludzi którzy chcą kobiety sprowadzić do roli miednicy i z drugiej kobiety które krzyczą że są ludźmi i domagają się praw człowieka .
  Wspomnę o trzeciej grupie ignoranci którzy nigdy nie zastanowili się dlaczego ale krzyczą ZA lub PRZECIW wnosząc w sprawę sztuczny tłok ( pusty dzwon jest glosny)
  JAKO CZŁOWIEK I KOBIETA SILNA NIGDY NIE PRZYJMUJE ZŁA I AGRESJI .NIE DAJE SOBĄ MANIPULOWAĆ BRONIE SWOICH PRAW I JE EGZEKWUJE .
  Ktos mądry zrozumie co napisałam ;)
  Jestem z wami kobiety i dziękuję Pani piosenkarce za heroiczna odwagę .

 6. miejmy nadzieję że za parę lat jej własne dzieci podadzą jej tabletkę eutanazyjną