27-latek zginął pod kołami samochodu

Na trasie katowickiej w miejscowości Bukówka miał miejsce śmiertelny wypadek. 27-letni pieszy zginął pod kołami samochodu.
Fot. archiwum. Grodziscy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 listopada. – O godzinie 20.40 dostaliśmy informację o wtargnięciu na jezdnię pieszego, który został potrącony przez kierującego osobowym volvo. Mężczyzna prawdopodobnie przechodził z prawej strony na lewą w niedozwolonym miejscu. Jadący prawym pasem kierowcy zatrzymali się czy zwolnili, natomiast lewym pasem jechało to volvo i jego kierowca prawdopodobnie nie zauważył pieszego, który wyszedł zza pojazdów – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. szt. Katarzyna Zych.

Mężczyzna w wieku 27 lat zginął na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Na miejsce przyjechał prokurator. – Prowadzimy dalsze ustalenia dotyczące dokładnych okoliczności wypadku – mówi Katarzyna Zych. Kierowcy, którzy w sobotni wieczór poruszali się trasą katowicką, musieli liczyć się z utrudnieniami, ze względu na porę nie trwały one jednak długo. Zorganizowano objazd przez Józefinę.

Facebooktwitterredditpinterest

3 komentarzy dla “27-latek zginął pod kołami samochodu