Donos do prokuratury na Natalię Przybysz. „Dokonano zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego”

Do Prokuratury Okręgowej w Łodzi wpłynął wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez Natalię Przybysz, która kilkanaście dni temu w jednym z wywiadów, przyznała że usunęła ciążę. –[Piosenkarka] zachęca czytelników i słuchaczy do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa – przekonują przedstawiciele Katolickiego Klubu imienia św. Wojciecha.
Fot. porcys.com. Natalia Przybysz nie zabiera głosu w medialnej nagonce.

Sprawa Natalii Przybysz od kilkunastu dni jest opisywana we wszystkich możliwych mediach. Od momentu, gdy piosenkarka przyznała w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”, że dokonała zabiegu aborcji, rozpętała się istna prasowa nagonka. Apogeum osiągnęła w momencie, gdy jeden z mieszkańców Nadarzyna wystosował petycję do wójta gminy Nadarzyn, w której domaga się odwołania organizacji koncertu „aborterki wykorzystującej historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka” – jak stwierdzono w piśmie.

Okazuje się, że to nie koniec kłopotów Natalii Przybysz w związku z jej szczerym wyznaniem, a być może dopiero początek. Przedstawiciele Katolickiego Klubu imienia św. Wojciecha złożyli do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez piosenkarkę.

“Niniejszym, składamy doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa, polegającego na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego przez panią Natalię Przybysz i rozmyślnym, publicznym propagowaniu tego czynu zabronionego poprzez udzielanie wywiadów oraz komponowanie i rozpowszechnianie piosenek, w których przez pochwałę dokonanej zbrodni – zachęca czytelników i słuchaczy do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa” – napisano w doniesieniu.

Swoje podpisy pod donosem złożyli: Jan Waliszewski, Iwona Klimczak i Mirosław Orzechowski. Przekonują oni, że piosenkarka „ujawniła, że w pełni świadomie i z rozmysłem poddała się zabiegowi zamordowania własnego dziecka nienarodzonego w klinice na Słowacji. Ujawnia przy tym szczegóły tego zdarzenia, podaje cenę, zachwala konieczną w czasie dokonywania zbrodni dzieciobójstwa opiekę medyczną oraz w sposób bezpośredni zachwala własny czyn, sugerując czytelnikom, że aborcja jest właściwą drogą wyboru matki, która nosi pod sercem niechciane dziecko”.

Łódzka prokuratura nie zajęła jeszcze stanowiska w tej sprawie.

Facebooktwitterredditpinterest

3 komentarzy dla “Donos do prokuratury na Natalię Przybysz. „Dokonano zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego”

  1. Wytłumaczcie mi bo czegoś nie rozumiem.
    Jeśli zarodek to dziecko, to dlaczego pieniędzy z 500+ nie dostaje się już od poczęcia?