Duży sukces Gosi Rdest w Portugalii

Pochodząca z Żyrardowa Gosia Rdest odniosła duży sukces. W niedzielę, 27 listopada wzięła udział w zawodach TCR Portugal i w pierwszym wyścigu zajęła trzecie miejsce.
Fot. Facebook/Gosia Rdest-Life is a Race. Żyrardowianka w pierwszym wyścigu TCR Portugal zajęła trzecie miejsce.

23-letnia Gosia Rdest to jedna z niewielu kobiet, która jest profesjonalnym kierowcą wyścigowym. Kilka lat temu zdobyła tytuł Mistrza Polski w klasie KF2, brała również udział w zawodach za granicą, podczas których osiągała duże sukcesy.

W niedzielę, 27 listopada wzięła udział w zawodach w Portugalii, gdzie zasiadła za kierownicą hondy civic. W kwalifikacjach osiągnęła piąty czas, a w pierwszym wyścigu zajęła trzecie miejsce! Niestety, drugi wyścig nie poszedł po myśli żyrardowianki i zakończyła go na ósmym miejscu.

Mimo to zawodniczka jest zadowolona z występu. – Estoril opuszczam w bardzo pozytywnym nastroju. Drugi wyścig nie poszedł po mojej myśli, bo było P8, za to pierwszy ukończyłam na 3. miejscu. Generalnie jestem bardzo zadowolona! Wielkie podziękowania dla teamu Target Competition! – napisała na swoim profilu na Facebooku.

Facebooktwitterredditpinterest