Koncert Michała Bajora w Pruszkowie. Za darmo!

Jeden z najlepszych polskich wokalistów i aktorów Michał Bajor wystąpi w Pruszkowie. Koncert odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk”.
Fot. MOK Kamyk. Wstęp na koncert artysty jest bezpłatny.

Michał Bajor od najmłodszych lat mieszkał w Opolu, dorastał w atmosferze festiwali i teatru. Czaruje i wzrusza widzów swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to dziewiętnasta płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Podczas koncertu artyście będzie towarzyszył Wojciech Borkowski – pianista, aranżer i kompozytor. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 15 lat piastuje stanowisko kierownika muzycznego warszawskiego Teatru Ateneum.

Koncert Michała Bajora w Miejskim Ośrodku Kultury Kamyk przy ul. M. Zimińskiej-Sygietyńskiej odbędzie się w piątek, 25 listopada o godz. 18.00. Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na stronie www.mok-kamyk.pl lub pod numerem telefonu (22) 728 39 40, 42, 44.

UWAGA! W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora organizatorzy uprzejmie proszą o nie przyprowadzanie na koncert dzieci poniżej wieku szkolnego.

Patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk” w Pruszkowie jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwitterredditpinterest