Nowe kino na Ochocie w przyszłym roku. W Atrium Reduta powstanie multipleks Cinema 3D

Już wkrótce klienci Atrium Reduta będą mogli obejrzeć filmy w nowym kinie. W planach jest również stworzenie nowej strefy gastronomicznej.
Fot. Bogdoro/wikipedia.org. W nowym kinie będzie można korzystać z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Atrium Reduta to centrum handlowe, które mieści się na warszawskiej Ochocie przy Al. Jerozolimskich. Chętnie odwiedzane przez klientów wkrótce wzbogaci się o kino sieci Cinema 3D. Do dyspozycji widzów zostanie oddanych 1900 miejsc w sześciu salach. Uroczyste otwarcie zaplanowano na połowę 2018 roku.

W nowym kinie będzie skorzystać z zaawansowanych technologicznie rozwiązań angażujących podczas seansu niemal wszystkie zmysły. Multipleks Cinema 3D w Atrium Reduta będzie wyposażony m.in. w panoramiczny multiekran, cyfrowe projektory zapewniające obraz w jakości 4K oraz projekcje trójwymiarowe, a także zaawansowany system dźwięku przestrzennego. Wnętrza mają wyróżniać się licznymi nawiązaniami do kosmosu, znajdzie się tu m.in. sufit imitujący rozgwieżdżone niebo nocą i podłogi rozświetlone diodami LED.

Cinema 3D oferuje seanse premierowe oraz pokazy przedpremierowe największych kinowych hitów. Bieżącą ofertę filmową sieci uzupełnią projekty specjalne – m.in.: mecze Ligi Mistrzów, transmisje operowe i teatralne na żywo w jakości HD, maratony filmowe, a także seanse dla pań „Kino na szpilkach” oraz dla panów „Kino męskie”.

Otwarciu kina w Atrium Reduta będzie towarzyszyło oddanie nowej strefy gastronomicznej.

A to nie jedyne kino, które wkrótce powstanie na Ochocie. W centrum handlowym Blue City zostanie wybudowany multipleks sieci Helios.

Facebooktwitterredditpinterest