Seksafera koło Brwinowa. Ratownik medyczny umówił się z czternastolatką, potrącił policjantkę

46-letni ratownik medyczny z Otwocka umówił się na spotkanie z czternastolatką. O sprawie poinformował znany biznesmen Zbigniew Stonoga.
Fot. kwp.radom.pl. Ratownik medyczny poznał czternastolatkę na jednym z czatów.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 listopada. Ratownik medyczny z Otwocka umówił się w okolicach Brwinowa na spotkanie z czternastoletnią dziewczynką. O sprawie poinformował znany biznesmen i działacz społeczny Zbigniew Stonoga, który na co dzień zajmuje się tropieniem pedofili, głównie w internecie. To właśnie do niego miały zgłosić się dzieci ze Starych Babic, które powiadomiły Stonogę o pełnym wulgaryzmów ogłoszeniu, jakie na portalu przeznaczonym dla osób homoseksualnych zamieścił ksiądz wikary z parafii w Starych Babicach Robert. R. W tej sprawie wciąż toczy się postępowanie w Prokuraturze Rejonowej w Pruszkowie.

O ratowniku medycznym z Otwocka Stonoga poinformował na swoim profilu na Facebooku. Według relacji biznesmena, 46-latek tuż po dyżurze, jeszcze w służbowym ubraniu przyjechał z winem na randkę z czternastolatką. Dalej sprawy potoczyły się błyskawicznie. Na miejsce przyjechali mundurowi z Brwinowa. Jak pisze biznesmen, akcja o mało nie zakończyła się tragedią podejrzany chciał bowiem z premedytacją przejechać autem policjantkę. Mężczyzna towarzyszący Stonodze odepchnął ją i sam wskoczył na maskę auta. W tym momencie biznesmen zajechał mu drogę.

– W ten sposób ujęliśmy przestępcę. To, co znaleźliśmy w jego samochodzie, przyprawia o mdłości. – pisze o zatrzymaniu ratownika Stonoga. Na opublikowanym filmiku zatrzymany mężczyzna przyznaje się do tego, że na jednym z czatów w internecie „szukał kogoś do seksu”. Nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, dlaczego umówił się z czternastoletnią dziewczyną. – Moja głupota jest masakryczna – przyznał.

Informacje o ujęciu ratownika potwierdza rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie st. asp. Marzena Dąbrowska. – Dzisiejszej nocy na terenie gminy Brwinów został zatrzymany przez policję mężczyzna, który w dniu wczorajszym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, na czacie Interii, małoletniej dziewczynce w wieku 14 lat składał propozycje obcowania płciowego. W chwili obecnej my wykonujemy czynności procesowe z udziałem tego mężczyzny – mówi. Dąbrowska nie chce ujawnić, w jakiej dokładnie miejscowości doszło do zatrzymania.

Cały film z zatrzymania mężczyzny można obejrzeć TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest