Na zakupy do Grodovej już 1 grudnia

Zakończył się proces komercjalizacji galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, której inwestorem jest firma Napollo. Uroczyste otwarcie centrum zaplanowano na 1 grudnia.
Fot. mat. promocyjne. Do dyspozycji klientów w galerii Grodova zostanie oddanych 5 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Na powierzchni ponad 5 tys. mkw., na dwóch poziomach galerii Grodova, zostanie uruchomionych ponad 20 sklepów i punktów usługowych. Moda będzie reprezentowana przez takie marki jak: Diverse, Medicine Everyday Therapy czy Quiosque. Modę rodzinną i akcesoria, w tym również do domu, zaoferuje TXM. Z kolei szeroki asortyment artykułów dla dzieci będzie dostępny w salonie Smyk. Operatorem supermarketu spożywczego została Stokrotka. Produkty z kategorii zdrowie i uroda klienci znajdą w salonach Rossmann, Cosmedica, Ziaja dla Ciebie, a artykuły specjalistyczne z kategorii sport i hobby – w Martes Sport. W galerii Grodovej znajdzie się również salon Empik oraz salon ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego RTV EURO AGD. Usługi w galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko-kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, Teletorium, biuro podróży Itaka, salonik Kolportera i salon Play. W centrum będzie dostępna również oferta gastronomiczna.

– Bardzo cieszy nas ogromne zainteresowanie najemców galerią Grodovą, dzięki czemu mogliśmy zgromadzić w centrum lubiane i doskonale znane na naszym rynku marki – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo. – Galeria Grodova to szeroka oferta dobrana pod kątem zróżnicowanych potrzeb klientów, od zakupów codziennych, spożywczych, poprzez modę, sport, produkty z kategorii zdrowie i uroda, jak i specjalistyczne. Planujemy, że klienci będą mogli zrobić zakupy w centrum już 1 grudnia – dodaje Dorota Beltrani.

Całkowita powierzchnia Galerii Grodovej to 9 tys. mkw., powierzchnia najmu wynosi ponad 5 tys. mkw. na dwóch poziomach. Galeria dysponuje parkingiem podziemnym.

Facebooktwitterredditpinterest