Monika Kirejczyk z Ożarowa finalistką konkursu Miss Polski!

Mieszkanka Ożarowa Mazowieckiego 21-letnia Monika Kirejczyk znalazła się w finałowej dziesiątce konkursu Miss Polski. Gala odbyła się w niedzielę, 4 grudnia.
Fot. Facebook/Monika Kirejczyk. Piękna ożarowianka znalazła się w gronie dziesięciu najpiękniejszych kobiet w Polsce.

Finał konkursu Miss Polski 2016 odbył się w Krynicy Zdroju. Telewidzowie mogli obejrzeć widowisko za pośrednictwem telewizji Polsat. A emocji podczas tegorocznych wyborów najpiękniejszej Polki nie brakowało. W finale wystąpiły 24 kandydatki wybrane wcześniej w eliminacjach regionalnych w całym kraju. Zaprezentowały się w sukniach wieczorowych, ślubnych, sztucznych futrach i kostiumach kąpielowych. Galę prowadził Krzysztof Ibisz i Agnieszka Hyży.

Ostatecznie jury zadecydowało, że Miss Polski 2016 zostanie Paulina Maziarz ze Zwolenia. Tym samym zastąpiła ubiegłoroczną laureatkę konkursu Magdalenę Bieńkowską.

Kolejne miejsca w konkursie zdobyły:

I wicemiss – Oktawia Kaźmierczak

II wicemiss – Urszula Jankowska

III wicemiss – Judyta Zapędzka

IV wicemiss – Dominika Ziniewicz.

Oprócz nagrody głównej, przyznane zostały inne tytuły: Miss Polski Telewidzów została Laura Mancewicz, a Miss Polski Internautów – Aleksandra Dobrzyń.

21-letnia Miss Mazowsza 2016, czyli pochodząca z Ożarowa Mazowieckiego Monika Kirejczyk zakwalifikowała do ścisłego finału dziesięciu najpiękniejszych kobiet w Polsce.

Monika ma 171 cm wzrostu, długie blond włosy. Jest studentką. „Szkoda, że takie piękne momenty tak szybko mijają... Zapamiętam je do końca życia i "o jeden dzień dłużej” – napisała po występie w Krynicy-Zdroju na swoim profilu na Facebooku.

Monice serdecznie gratulujemy!

Facebooktwitterredditpinterest