Najlepsze restauracje z dowozem w Warszawie wybrane

Skąd zamówić najsmaczniejszą pizzę, gdzie podają najlepszego burgera lub najświeższe sushi w mieście? Swoje ukochane miejsca wskazali użytkownicy serwisu pyszne.pl, oddając głos w tegorocznej edycji plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2016.
Fot. mat. promocyjne. Tytuł najlepszej restauracji 2016 w Warszawie otrzymał lokal Kucharek Sześć.

W 2016 roku wyróżniono pięć warszawskich lokali – każdy w innej kategorii. Najlepszą pizzę w mieście serwuje mokotowska Pizza na Wypasie, a kebaba – Amrit Kebab na Targówku. Burgery warto zamawiać z Burger Slow Food na Wierzbnie, natomiast dania kuchni polskiej – z ursynowskiej restauracji Kucharek Sześć. Popularna w stolicy jest również kuchnia gruzińska, zwłaszcza lokal Batumi Na Różanej.

Tytuł najlepszej restauracji 2016 w Warszawie otrzymało Kucharek Sześć, awansując z ubiegłorocznego drugiego miejsca. Wygląda na to, że warszawiacy doceniają tradycyjne dania jak z domowej kuchni – żurek, schabowego, pierogi. – „Jedzenie z Kucharek Sześć to idealne odwzorowanie smaków z dzieciństwa. Dzięki restauracji mogę poczuć się znowu jak mała dziewczynka jedząca pomidorówkę u babci, skosztować pierogów tak dobrych, jak z przedwojennego przepisu mojej cioci… – to jedna z wielu pozytywnych opinii o restauracji.

Zwycięskie lokale zostały wyłonione na podstawie średniej ocen oddanych przez użytkowników Pyszne.pl w 2016 roku oraz głosów zbieranych przez cały listopad w ramach akcji Top Restauracja z dowozem 2016. Najlepsza w całej Polsce okazała się wrocławska Pizzeria Muzyczna. Listę wszystkich Top Restauracji z dowozem w Warszawie i innych miastach można znaleźć na stronie www.pyszne.pl/top-restauracje.

Facebooktwitterredditpinterest