Napad na sklep w Grodzisku

Grodziscy policjanci zatrzymali 23-latka, który napadł na jeden ze sklepów i zażądał od ekspedientki pieniędzy. Do realizacji swojego planu mężczyzna użył noża, którym zagroził sprzedawczyni.
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Paweł G. został zatrzymany i usłyszał zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów, gdzie miało dojść do ataku na ekspedientkę. Skierowani na miejsce funkcjonariusze szybko ustalili, że chwilę wcześniej do placówki wszedł młody mężczyzna, który zażądał pieniędzy. Gdy usłyszał odmowę, zagroził ekspedientce użyciem noża. Po otrzymaniu niewielkiej sumy, napastnik uciekł.

Policjanci natychmiast ustalili jego rysopis i rozpoczęli w okolicy poszukiwania. Po kilku minutach zauważyli podejrzanego, który na ich widok rzucił się do ucieczki. 23-latek szybko został zatrzymany. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim rozkładany nóż i zabrane ze sklepu pieniądze oraz opakowanie z białym proszkiem. Po badaniu okazało się, że to mefedron.

Po zebraniu i analizie materiałów w sprawie, Paweł G. usłyszał zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz posiadania środków odurzających. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Facebooktwitterredditpinterest