Robert Lewandowski został deweloperem. Buduje mieszkania w Starych Babicach i na Ochocie

Znany piłkarz Robert Lewandowski jest aktywny nie tylko na boisku. Zawodnik Bayern Monachium postanowił również zainwestować fundusze w branży budowlanej i został deweloperem.
Fot. bignews.pl. Podczas wizyty na placu budowy jednego z apartamentowców Lewandowski nie mógł opędzić się od łowców autografów.

Kilka dni temu kapitan polskiej drużyny poinformował, że razem z żoną Anną spodziewają się dziecka. Być może powiększenie rodziny jest powodem, dla którego Robert Lewandowski postanowił zainwestować pieniądze w branży budowlanej.

Znany piłkarz już w ubiegłym roku został wspólnikiem w firmie LS Investments, która buduje apartamentowce na warszawskiej Ochocie i w Starych Babicach koło Leszna, czyli miejscowości, z której „Lewy” pochodzi.

Każdy chętny wkrótce będzie mógł zamieszkać w jednym z budynków, które powstają w Warszawie, na ul. Figiel, obok Parku Szczęśliwickiego. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą apartamenty z podziemnymi garażami. Jeden z polskich deweloperów ocenia koszt budowy na 8-9 mln zł., a cenę działki w tym miejscu szacuje na 2-3 mln. Co ciekawe, kilka miesięcy temu Lewandowski pojawił się na placu budowy i... nie mógł opędzić się od łowców autografów.

Podobną inwestycję kapitan polskiej kadry realizuje w Starych Babicach koło Leszna, czyli miejscowości, w której się wychował i w której stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Tam powstaje budynek o łącznej powierzchni użytkowej około 2 tys. mkw. Jak informuje dziennik „Super Express”, Lewandowski ma w planie również budowę biurowca w Warszawie.

Facebooktwitterredditpinterest