W Ożarowie zamieszka para znanych celebrytów

130 mkw. powierzchni, basen i podwórko z okazałym ogrodem – tak ma wyglądać przyszły dom Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Celebryci zmierzają osiedlić się w Ożarowie Mazowieckim.
Fot. Facebook/Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebryci wzięli ślub we wrześniu ubiegłego roku.

Para, która kilka miesięcy temu wzięła ślub, w nowym domu pod Warszawą zamierza starać się o powiększenie rodziny – poinformował dziennik „Super Express”. Majdanowie przeprowadzkę do Ożarowa planują w najbliższym czasie. Będą tu mieli do dyspozycji nie tylko nowoczesną, funkcjonalną willę przeznaczoną dla 5-6 osób, ale również basen, podwórko z ogrodem i garaż – informuje tabloid. Nie zabraknie także kominka. Całość ma kosztować 1,5 mln zł. Na taki zakup Majdanowie mogli sobie pozwolić m.in. dzięki udziałowi w popularnym programie emitowanym przez telewizję TVN „Azja Express” , za który zainkasowali ponoć aż 800 tys. zł.

– Małgosia jeszcze przed ślubem mówiła Radkowi, że chciałaby mieć swój azyl, miejsce, które sami stworzą dla całej rodziny. Od początku mówiła mu, że chce kupić z nim dom, bo mieszkanie u niego nie daje jej do końca komfortu psychicznego – wyznał informator „Super Expressu”. Teraz marzenie „Perfekcyjnej Pani Domu” ma szansę się spełnić.

Facebooktwitterredditpinterest