Okradli Cezarego Pazurę i innych celebrytów, już zostali zatrzymani

Policjanci z Wilanowa zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o liczne włamania do mieszkań. Ofiarą ich złodziejskiego procederu padł m.in. znany aktor Cezary Pazura.
Fot. wikipedia.org. Łupem złodziei padła gotówka, zegarki oraz biżuteria żony aktora.

Zgłoszenia o włamaniach do domów jednorodzinnych i mieszkań na terenie Wilanowa zaczęły wpływać do policjantów na przełomie czerwca i lipca ubiegłego roku. Kryminalni szczegółowo zabezpieczali ślady przestępstw i zbierali wszystkie informacje mające na celu wyjaśnienie każdego ze zgłoszonych przestępstw. Sprawcy włamywali się do mieszkań, wykorzystując nieobecność domowników. Do środka dostawali się najczęściej poprzez wyważenie drzwi balkonowych. Ich łupem padały głównie pieniądze i kosztowności. Ofiarą złodziei jest m.in. znany aktor Cezary Pazura. Z jego domu zniknęła gotówka, markowe zegarki i droga biżuteria. W sumie aktor stracił majątek o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Żmudna praca operacyjna mundurowych doprowadziła do zatrzymania najpierw 23-letniego Piotra K. i 20-letniego Fabio C. a kilka dni temu Krystiana Ś. 22-latek został rozpoznany przez wilanowskich policjantów w chwili, gdy szedł ulicą. Zebrane w sprawie dowody wskazujące na sprawstwo zatrzymanych osób, pozwoliły śledczym na przedstawienie im wstępnych zarzutów. Decyzją sądu zostały tymczasowo aresztowane na okres trzech miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Facebooktwitterredditpinterest