Brutalne pobicie taksówkarza na Woli [FOTO]

Policjanci z wolskiej patrolówki zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie taksówkarza. 24-letni Karol K., 25-letni Tomasz P. i 25-letnia Kinga G. zaatakowali kierowcę, zadawali mu ciosy w głowę oraz uniemożliwili odjechanie powodując ogólne obrażenia ciała.
Fot. Komenda Stołeczna Policji. Napastnikom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń mundurowych z komendy na Woli wynika, że do stojącej taksówki wsiadła młoda kobieta i dwóch jej kolegów, zamówili kurs. W trakcie jazdy doszło pomiędzy nimi doszło do ostrej wymiany zdań na temat opłaty za przejazd. W pewnym momencie trójka pasażerów rzuciła się na taksówkarza. Zadawali mu ciosy w głowę i uniemożliwili dalszą jazdę. Zaraz po tym próbowali się oddalić.

Dyżurnego policji zaalarmował pracownik monitoringu, który spostrzegł całą sytuację. Nie czekając długo funkcjonariusze udali się na miejsce. Tam policjanci zatrzymali oddalającą się trójkę osób. 24-letni Karol K. 25-letni Tomasz P. i 25-letnia Kinga G. trafili do policyjnej celi.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu trójka podejrzanych usłyszała zarzuty dotyczące pobicia wspólnie i w porozumieniu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

pobicie-taksowkarz-okopowa-2 pobicie-taksowkarz-okopowa

pobicie-taksowkarz-okopowa-3

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Facebooktwitterredditpinterest