„Unia Europejska jest antychrześcijańska, promuje dewiacje, zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję”. Będzie polexit? Jest petycja do prezydenta w sprawie przeprowadzenie referendum

W czwartek, 9 marca były premier Donald Tusk po raz drugi został wybrany na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Tymczasem w internecie pojawiła się petycja, której sygnatariusze domagają się przeprowadzenia referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii.
Fot. kostrzyn.pl. Sygnatariusze domagają się przeprowadzenia referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Petycja jest skierowana do prezydenta Andrzeja Dudy. Jej autorzy apelują o przeprowadzenie referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej, gdyż, jak podkreślają, „UE nie rozwiązała żadnego z podstawowych problemów w Polsce, a wręcz przeciwnie – powoduje upadek i powolną śmierć naszego państwa”. Chodzi tu o zadłużanie kraju, co miało doprowadzić do wyprzedaży majątku narodowego i przemysłu, zniszczenie polskiego rolnictwa, rybołóstwa i cukrowni, wykup polskiej ziemi przez obcy kapitał.

– Prawie milion ludzi zostało naciągniętych na kredyty we frankach szwajcarskich, podatki są coraz wyższe i skutecznie tłamszą polską przedsiębiorczość, nie dając szans ucieczki z wyścigu szczurów. Ludzie zarabiają tylko po to, żeby spłacać długi, odbierane są im ich ziemie i domy na na spłatę lichwiarskich długów. UE nieustannie wydaje wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki, wprowadza trujące nas GMO, a następnie każe szczepić nasze dzieci żeby chorowały na autyzm – piszą autorzy petycji.

Twierdzą oni również, że dzięki Unii jest rozwijana „gigantyczna biurokracja gwarantująca istnienie korupcji”, ceny i podatki rosną, a zarobki maleją w stosunku do inflacji, wreszcie nie są generowane zyski, a przeciwnie – marnotrawione są ciężko zarobione pieniądze. Sama Unia zaś jest „antychrześcijańska, promuje dewiacje, zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję, każe milionami przyjmować obcych nam kulturowo i niebezpiecznych wyznawców Islamu, w tym morderców i terrorystów”. To właśnie z tych powodów autorzy petycji domagają się przeprowadzenia referendum w sprawie wyjścia z UE. Do tej pory podpisało się pod nią siedem tysięcy osób. Petycję można znaleźć TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest

5 komentarzy dla “„Unia Europejska jest antychrześcijańska, promuje dewiacje, zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję”. Będzie polexit? Jest petycja do prezydenta w sprawie przeprowadzenie referendum

  1. Nie chcemy muzułmanów w Polsce. Polska jest oparta na chrześcijaństwie i nie chcemy żeby nas ubogacali muzułmanie!

    • A ja nie chcę ociemniałych chrześcijan jak i ociemniałych muzułmanów i innych ociemniałych wyznawców różnych religii.
      Tak właśnie powstaje ciemny lud ,który kupi wszystko co mu sprzeda Kaczyński i jego ociemniałi i chciwi adiutanci.

    • A ja nie chcę Ciebie. Polska nie jest ani chrześcijańska ani muzułmańskich. Najlepiej będzie jak Polska będzie antydebilna a przede wszystkim świecka, oparta na racjonalnym myśleniu.

  2. Jestem decydowanym przeciwnikiem referendum wyjścia z UE. Nie po to polski stoczniowiec i górnik walczyli z komunistami aby teraz z UE występować. UE był naszym marzeniem i pragnieniem. Rządania oszołomów wystąpienia z UE jest działaniem nie przemyślanym. Autorzy tej petycji zapominają o naszym położeniu geograficznym, które ma dla nas kluczowe znaczenia. Jeśli nie unia to Rosja. Innej alternatywy Polska nie ma i nie będzie miała. Rosyjskim wasalem już byliśmy i pamiętamy jakie wówczas polska miała z twego korzyści . Jako przykład wystarczy wspomnieć o jakości naszych dróg, z którymi walczymy do dnia dzisiejszego a minęło już 27 lat.