Wpadli na trop ekshibicjonisty obnażającego się przed dziećmi. Drugi już został zatrzymany

Wiele wskazuje na to, że ekshibicjonista, który obnażał się i onanizował przed dziećmi w Grodzisku Mazowieckim, już został namierzony przez policję. Najprawdopodobniej w czwartek, 23 marca zostaną mu podstawione zarzuty.
Fot. grodzisk. pl. Policja zatrzymała mężczyznę, który obnażał się i załatwiał potrzeby fizjologiczne przy stacji WKD.

Od ubiegłego piątku, 17 marca policjanci z komendy w Grodzisku Mazowieckim otrzymywali niepokojące sygnały od rodziców na temat mężczyzny, który miał obnażać się i onanizować przed dziećmi. Do tych incydentów dochodziło w okolicach Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Sportowej, położonym tuż obok skateparku oraz Technikum nr 2 przy ul. Kilińskiego. Z zeznań świadków wynikało, że mężczyzna o śniadej cerze i ciemnych włosach porusza się ciemnoniebieskim samochodem osobowym. – Sygnały o tym, że różnymi ulicami naszego miasta przemieszcza się mężczyzna, który obnaża się w obecności dzieci i onanizuje na ich widok, otrzymywaliśmy od zeszłego piątku. Zebraliśmy te informacje i po szczegółowej analizie doniesień już jesteśmy na etapie działań z wytypowanym mężczyzną. Zostanie on zatrzymany. O tym, jakie zarzuty zostaną mu przedstawione, to rozstrzygnie się najprawdopodobniej w najbliższym czasie – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzyna Zych

Wiadomo już, że mężczyzna ten obnażał się nie tylko przed dziećmi, ale również przed dorosłymi kobietami. Na szczęście nikomu nie zrobił krzywdy.

To nie pierwszy taki przypadek w Grodzisku. W poniedziałek, 20 marca operatorka monitoringu miejskiego zauważyła, jak mężczyzna w wieku około 50-60 lat najpierw załatwiał potrzeby fizjologiczne pod sklepem przy wejściu na stację WKD Radońska, a następnie obnażał się przed kobietami i przypadkowymi przechodniami. Natychmiast wezwano najbliższe dostępne patrole, które uczulone na sygnały o mężczyźnie obnażającym się przed dziećmi w okolicach Szkoły Podstawowej nr 6, podjęły skuteczną interwencję w zaledwie kilka minut. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, więc został zatrzymany przez policję.

Facebooktwitterredditpinterest