Brutalne pobicie policjanta

Policjant z komendy w Grodzisku Mazowieckim został brutalnie pobity i skopany przez mężczyzn, którzy dewastowali kosze na śmieci. Funkcjonariusz przebywa w szpitalu, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Fot. malopolska.policja.gov.pl. Pobity policjant przebywa w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 kwietnia, w Milanówku. Około godziny 7.30 jeden z policjantów komendy w Grodzisku Mazowieckim szedł do pracy, gdy w okolicach ul. T. Kościuszki zauważył mężczyznę, który dewastuje kosze na śmieci. Funkcjonariusz zwrócił mu uwagę, wtedy napastnik rzucił się na niego. Z pomocą pospieszył mu również kolega. Obaj mężczyźni pobili i skopali policjanta, ma on liczne obrażenia ciała, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obecnie przebywa w szpitalu.

Sprawcy już zostali zatrzymani. – Są to mężczyźni w wieku ponad 20 lat. Ustalamy ich udział w tym zdarzeniu. W zależności od decyzji podjętej przez prokuratora mogą być oni ukarani za czynną napaść na policjanta – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. szt. Katarzyna Zych.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Brutalne pobicie policjanta