Grodzisk: przeszkadzał mu hałas związany z budową bloku, więc ją zablokował

O tym, jak uciążliwa może być budowa nowego bloku, przekonał się pewien mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego. Hałasy związane z powstawaniem nowej inwestycji tak go zdenerwowały, że postanowił ją zablokować.
Fot. ilustracyjne. MichaelGaida/pixabay.com. Hałasy związane z budową nowego bloku zdenerwowały jednego z mieszkańców.

Do zdarzenia doszło w piątek, 31 marca na ul. Bairda w Grodzisku Mazowieckim. To właśnie w tym miejscu powstaje nowy blok. To wyjątkowo uciążliwa inwestycja dla okolicznych mieszkańców, głównie z powodu hałasu. Jednego z nich tak zdenerwowały odgłosy maszyn budowlanych i harmider dobiegający z placu budowy, że postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Rano zablokował wjazd samochodów na teren inwestycji. Musiała interweniować policja.

– Faktycznie, policjanci podjęli interwencję w związku z tym, że jeden z mieszkańców skarżył się na uciążliwości związane z budową i próbował nie wpuścić pojazdu budowlanego – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. szt. Katarzyna Zych. – Ale do żadnych rękoczynów nie doszło. Po wyjaśnieniach z udziałem funkcjonariuszy, pojazd na plac budowy został wpuszczony – dodaje.

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Grodzisk: przeszkadzał mu hałas związany z budową bloku, więc ją zablokował

  1. To nie Spółdzielnia buduje ten budynek! Przed napisaniem artykułu proponuję sprawdzić takie rzeczy. Wystarczy podejść do tablicy informacyjnej i przeczytać, kto jest inwestorem. Jest nim deweloper, a nie Spółdzielnia. Po tym jak sprawdzicie sami kto jest tym inwestorem to poprawcie ten artykuł.