Koncert Michała Wiśniewskiego w Ożarowie Mazowieckim

To będzie już trzecia miejscowość w naszym regionie, w której w najbliższym czasie wystąpi Michał Wiśniewski. Koncert lidera zespołu Ich Troje odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim.
Fot. Facebook/Michał Wiśniewski. Lider zespołu Ich Troje z powodzeniem rozwija swoją karierę solową.

Niektórzy na wzmiankę o liderze grupy Ich Troje Michale Wiśniewskim tylko pogardliwie się uśmiechają. Ale prawda jest taka, że ten artysta triumfy na polskiej scenie muzycznej święci już od ponad 20 lat. Od 2012 roku występuje nie tylko ze swoim rodzimym zespołem, ale również z sukcesem rozwija swoją karierę solową. I właśnie w ramach projektu „Michał Wiśniewski solo” artysta wystąpi w Ożarowie Mazowieckim. Koncert odbędzie się 15 lipca w godzinach 20.00-23.00. Będzie to kolejny przystanek Letniej Trasy Koncertowej 2017, podczas której Wiśniewski występuje w całej Polsce.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski w naszym regionie w najbliższym czasie wystąpi jeszcze dwukrotnie. 27 maja odbędą się Dni Pruszkowa, podczas których gwiazdą wieczoru będzie grupa Ich Troje (więcej informacji TUTAJ), a kilkanaście dni później – 10 czerwca zespół wystąpi podczas Jarmarku Mszczonowskiego (więcej informacji TUTAJ).

Facebooktwitterredditpinterest