Ruszyły zapisy do 7. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego!

Tegoroczna edycja półmaratonu odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku. Co roku impreza przyciąga coraz więcej zawodników. Niska opłata startowa, organizacja na najwyższym poziomie, wyjątkowa atmosfera oraz malownicza trasa przebiegająca przez teren czterech gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego, to tylko niektóre z atutów tego biegu.
Fot. powiat warszawski zachodni. Zapisy do 7. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.polmaraton.pwz.pl, www.datasport.pl.

Bieg odbędzie się na sprawdzonej, bardzo szybkiej trasie prowadzącej z Błonia, a kończącej się tylko 12 km od granicy Warszawy – w Borzęcinie Dużym. Półmaraton jest świetną okazją do sprawdzenia się dla mniej doświadczonych biegaczy oraz tych, którzy myślą o startach na dystansie pełnego maratonu. Impreza co roku przyciąga środowisko biegaczy nie tylko z Mazowsza, ale również i całego kraju.

Półmaraton ma na celu upamiętnienie sylwetki wybitnego sportowca i olimpijczyka Janusza Kusocińskiego (w okresie międzywojennym mieszkańca miejscowości Ołtarzew w Gminie Ożarów Mazowiecki), popularyzację i promocję sportu oraz zachęcenie wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zapisy do 7. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.polmaraton.pwz.pl, www.datasport.pl. Limit uczestników został wyznaczony na 1000 osób, a trasa posiada atest PZLA.

Patronem medialnym Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego jest serwis zachodniemazowsze.info.

polmaraton-janusza-kusocinskiego-2017

polmaraton-janusza-kusocinskiego-2017-2

polmaraton-janusza-kusocinskiego-2017-3

Źródło: Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Facebooktwitterredditpinterest