Oldtimer Warsaw Show 2017. Wielka impreza motoryzacyjna w Nadarzynie

W najbliższy weekend 13-14 maja odbędzie się kolejna już edycja Oldtimer Warsaw Show – imprezy motoryzacyjnej organizowanej na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Powinni się tam pojawić wszyscy miłośnicy i pasjonaci pojazdów zabytkowych.
Fot. oldtimerwarsaw.com. Miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać w Nadarzynie prawdziwe perełki.

Na targach pojawi się ponad tysiąc zabytkowych pojazdów – począwszy od tych z lat 20. i 30. XX wieku, poprzez samochody używane w czasie II wojny światowej, klasyki z lat 50. i 60., na legendach PRL-u kończąc. Niewątpliwą atrakcją będą m.in. Mercedesy Cabrio z 1939 i 1940 roku. Oprócz nich na Oldtimer Warsaw Show będzie można podziwiać np. Bentleya R-Type z 1955 czy Jaguara E-Type z 1969 roku. Wartość wszystkich wystawianych pojazdów to kilkadziesiąt milionów złotych.

Organizatorzy czwartej edycji targów zaplanowali również szereg dodatkowych atrakcji. Odwiedzający z nieco bardziej zasobnym portfelem, będą mogli wziąć udział w największej w Polsce aukcji samochodów zabytkowych. W zeszłym roku najdroższy pojazd kosztował 1,5 mln zł! W tym roku rekord ma zostać pobity.

Odrobinę taniej będzie z pewnością na giełdzie, która jawi jako się jako prawdziwy hit. Zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, a także dla niezdecydowanych, lecz szukających dobrej inspiracji – to może być jedyna okazja, by upolować prawdziwe rarytasy. Z kolei w strefie renowacji będzie można poznać tajniki wydobywania blasku ze starych aut, w trakcie pokazów cynowania, lakierowania i tapicerowania.

IV edycja Targów Warsaw Oldtimer Show to także doskonała okazja poznania największych pasjonatów legendarnych samochodów. Będzie można porozmawiać o ich kolekcjach, wsiąść za kierownicę niektórych pojazdów, czy po prostu zadać pytanie. Także o wysokość spalania paliwa.

Targi Oldtimer Warsaw Show to również wspaniała możliwość spędzenia wolnego czasu dla wszystkich odwiedzających, fanów motoryzacji, w tym w szczególności rodzin z dziećmi, dla których z pewnością nie zabraknie atrakcji. Jest to również okazja dla firm na nawiązanie ścisłej współpracy biznesowej z branży pojazdów zabytkowych.

A to nie wszystko. Wydarzeniu będą towarzyszyć targi luksusowych zegarków. pod nazwą Passion for Watches 2017. Imprezę odwiedzi około 28 tys. osób z Polski i zagranicy. Na przestrzeni ponad 300 mkw. będzie można obcować z zegarkami znakomitych manufaktur, porozmawiać z kolekcjonerami i pasjonatami, wziąć udział w warsztatach i po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi dzielących wspólne pasje. Passion for Watches to profesjonalnie przygotowywane, największe tego typu targi w Polsce. Pomysłodawcą i organizatorem strefy jest Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków.

Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest