Napad w Błoniu [FOTO]

Szybka reakcja policjantów z błońskiego komisariatu przyczyniła się do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na 41-letnim mieszkańcy gminy. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Damianowi W. i Cezaremu C. zarzutów.
Fot. KPP Stare Babice. Obaj napastnicy trafili za kratki.

Na komisariat w Błoniu zgłosił się 41-letni mężczyzna. Dyżurnemu powiedział, że chwilę wcześniej został pobity, a napastnicy zabrali mu łańcuszek, kurtkę i zakupy spożywcze. Z opisu pokrzywdzonego wynikało, że sprawców było dwóch. 41- latek szczegółowo opisał dyżurnemu, jak doszło do zdarzenia oraz jak wyglądali sprawcy. Policjant natychmiast przekazał informację o zdarzeniu załodze patrolowej. Szybka reakcja mundurowych przyczyniła się do zatrzymania mężczyzn.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Damianowi W. i Cezarowi C. zarzutów rozboju i jego usiłowania. Sąd, po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do dwunastu lat pozbawienia wolności.

napad-blonie-czerwiec-2017

napad-blonie-czerwiec-2017-2

Źródło: Komenda Powiatowa Policji Stare Babice

Facebooktwitterredditpinterest